ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Studium Teatralne: Magda Tuka „Deus ex running machina”

8 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32

Studium Teatralne zaprasza na performans Magdy Tuki Deus ex running machina.

 

O spektaklu:

Performerka znajduje się w stanie ciągłego biegu – za czymś, ucieczki – przed czymś: goni-twa-trwa. Biegnie według osobistej mapy pamięci, wyobrażeń, przybierając różne postaci. Sama stwarza swój własny komentarz. Próba samokrytyki ma twarz chóru. Jak w tragedii greckiej. Chór stanowi pośrednictwo między widzami a bohaterem/ką.

Lublin/MAAT Festival 2018: Katarzyna Szugajew „Famme, Flow, Frame”

8 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Tegoroczna, dziesiąta i ostatnia edycja MAAT Festival odbywa się pod hasłem „Testy ciał” i zamyka dekadę poszukiwań i badań eksperymentalnych nad przemianami ciał. Organizatorzy stawiali zawsze w centrum ciało niedoskonałe, pełne pomyłek, biedne, poszukujące, ślepe, nieograniczone konwenansem i powinnością względem oczekiwań. Trzeciego dnia festiwalu Katarzyna Szugajew pokaże swój spektakl Famme, Flow, Frame. Jest to próba przetestowania idei flow i zbadania parametrów przepływu.

 

#kobiece #autentyczne #mistyczne #haptyczne #dotykowe #sensualne

 

Wstęp wolny.

Warszawa: Izabela Chlewińska „Kultura ciała” – finałowy pokaz projektu

8 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1.

W ramach projektu edukacyjnego Kultura ciała przez blisko rok , wspólnie z ok. 30-osobową grupą Izabela Chlewińska praktykowała „nic”, „teorię wielkiego docisku”, techniki przyjemności oraz „workowanie ciała”. Uczestnicy wraz z prowadzącą zapraszają na pokaz finałowy projektu. W ramach wieczoru odbędzie się premiera kilkuminutowego filmu na temat projektu Kultura ciała, pokaz slajdów, seria ćwiczeń cielesnych, jedzenie i picie.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia