ENG
A A A
 grudzień 2018 

Warszawa/Nowy Teatr: Ania Nowak „Języki przyszłości/Future Tongues”

7 grudnia 2018 - 9 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na spektakl Ani Nowak Języki przyszłości/Future Tongues, realizowany w ramach cyklu kuratorskiego Tomasza Platy TEATR 2118.

 

O spektaklu: To będzie rok pełen napiętej atmosfery, nieprzewidzianych wydarzeń i niespodzianek. Twój spokojny charakter może być wystawiony na próbę, bardzo możliwe, że stracisz twoją legendarną cierpliwość. Znajdziesz się w obecności dziwnych osób, które mogą cię zdestabilizować, wymuszając na tobie zmianę nawyków i rezygnację z niektórych zdobyczy. W tym roku może zapanować nieporozumienie. Będziesz mieć również do czynienia z pewną formą manipulacji. Miej oczy szeroko otwarte i pamiętaj o zachowaniu zimnej krwi. Uporządkuj wszystko, czego się od ciebie wymaga. Zmiany, które cię spotkają, nie będą tylko i wyłącznie negatywne. Czeka cię wiele okazji do spotkań, ale ty będziesz wolał/a skupić się na przetestowaniu swojego uroku osobistego niż na poważnym zaangażowaniu.

Warszawa/Grab Art Foundation: Agnieszka Jachym i Żaneta Majcher – warsztaty

8 grudnia 2018 - 9 grudnia 2018 | Warszawa: Szkoła Tańca Hand to Hand, ul. Wałbrzyska 11

Fundacja Grab Art Foundation zaprasza tancerzy na poziomie zaawansowanym i średniozaawansowanym do Szkoły Tańca Hand to Hand na drugą edycję warsztatów Creative DanceScape, które poprowadzą Agnieszka Jachym i Żaneta Majcher. Założeniem Creative DanceScape jest zapoznanie uczestników z pracą tancerza w profesjonalnym teatrze tańca. Zmierzą się oni z własnymi ograniczeniami oraz popracują nad repertuarem. Spotkanie będzie okazją, aby uruchomić kreatywność, spróbować sił w komponowaniu materiału, wykorzystać i poszerzyć umiejętności improwizacyjne. Istotna będzie także praca nad zadaniem zarówno w grupie, jak i z partnerem. Będziemy szukać dużej ilości ruchu, zmian dynamiki i jakości, starać się wyjść poza strefę komfortu w poszukiwaniu nowych możliwości warsztatu.

Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Roztańczeni” – warsztaty ruchowe dla dzieci

9 grudnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami na warsztaty ruchowe Roztańczeni, które poprowadzi Agnieszka Kryst.

 

O warsztatach: Wspólne spędzanie wolnego czasu w ruchu. Uczenie się partnerowania w nim, swobody poruszania się, w pojedynkę, w duecie lub w grupie. Uczenie się od siebie nowych, niezwykłych kroków, z których powstanie wyjątkowa choreografia. Mali i duzi wspólnie w jednej przestrzeni tworzą i doświadczają świat pełen zabawy i tańca.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia