ENG
A A A
 październik 2019 

Wrocław/Instytut Grotowskiego: Teatr fizyczny – warsztaty z Vivien Wood

5 kwietnia 2019 - 9 kwietnia 2019 | godz. 10:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32, w godz. 10.00-14.00

Instytut im. Jerzego Grotowskiego zaprasza w dniach 5–9 kwietnia na warsztaty prowadzone przez Vivien Wood. Zajęcia skupią się na podstawowych elementach pracy aktora/tancerza, jak: współpraca, precyzja, obecność, dynamika ruchu, reakcja i odruchy.

 

Zapisy do 24 marca 2019 roku.

Warszawa/Nowy Teatr: „Dzikie!” – warsztaty dla kobiet 40+ z Renatą Piotrowską-Auffret

9 kwietnia 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Nowy Teatr, Świetlica Nowego Teatru, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na cykl warsztatów pt. Dzikie!, które poprowadzi Renata Piotrowska-Auffret. Warsztaty są autorską propozycją choreografki i performerki, skierowaną do kobiet, które czują się kobietami po czterdziestce, pragnących na nowo odna­leźć swoją siłę w ciele i przyjemność w tańcu, wzmocnić akceptację siebie, odkryć indywidualną dzikość, seksualność i moc poza streotypami.

 

Terminy zajęć: 9, 16, 23 kwietnia oraz 7, 14, 21, 28 maja godz. 18.00

Czas trwania pojedynczych zajęć: 1,5 godz. 

Bilety: 30 zł, bilety.nowyteatr.org

Warszawa/Polska Sieć Tańca 2019: Grupa Wokół Centrum „Dobre wychowanie”

9 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

Polska Sieć Tańca to pierwsza, sformalizowana sieć centrów wspierających sztukę tańca, opierająca się na współpracy dwunastu ośrodków w całej Polsce. W jej ramach w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zostanie pokazany spektakl krakowskiej Grupy Wokół Centrum Dobre wychowanie.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia