ENG
A A A
 grudzień 2019 

Białystok/XVI Festiwal „Kalejdoskop”: Marta Ankiersztejn „Poruszenia” – wystawa

9 maja 2019 - 12 maja 2019 | godz. 18:30 | Białystok: Akademia Teatralna (foyer), im. A. Zelwerowicza, ul. Sienkiewicza 14

Organizatorzy XVI Festiwalu Kalejdoskop zapraszają na wystawę fotografii Marty Ankiersztejn Poruszenia. Jest to cykl fotografii tańca wykonanych podczas przeglądu Scena Tańca Studio w latach 2015-2016. 30 kadrów zamkniętych w drewnianych konstrukcjach na planie sześcianu można dowolnie komponować w przestrzeni, dzięki czemu widz otrzymuje możliwość gry z fotografiami. Wystawa zyskuje swoją dynamikę poprzez kontekst miejsca i możliwości kompozycyjne, jakie daje konkretna przestrzeń. Do tej pory wystawa prezentowana była w Teatrze Studio w Warszawie oraz w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca Kroki.

Warszawa/Komuna//Warszawa: Agata Maszkiewicz, Vincent Tirmarche, Christophe Demarthe „Taki pejzaż” - Premiera

9 maja 2019 - 11 maja 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Komuna Warszawa, ul. Lubelska 30/32 | Premiera

Komuna//Warszawa zaprasza na spektakl Agaty Maszkiewicz, Vincenta Tirmarche i Christophe'a Demarthe Taki pejzaż. Spektakl otwiera cykl Komuna Warszawa / Rezydencje 2019: Krajobraz. Kuratorką cyklu jest  Weronika Szczawińska

Białystok/XVI Festiwal „Kalejdoskop”: Maria Zimpel „Ciało i fikcja”

9 maja 2019 | godz. 19:00 | Białystok: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza, ul. Sienkiewicza 14

W ramach XVI Festiwalu Kalejdoskop Maria Zimpel pokaże spektakl Ciało i fikcja. Jest  to choreograficzna kolekcja wyobrażonych i ucieleśnionych istot – żywych organizmów, które przekraczają ciało społeczne i funkcjonalność człowieka.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia