ENG
A A A
 grudzień 2019 

Sopot: Grupa Projektowa Sopockiego Teatru Tańca „Nie rób scen”

9 maja 2019 - 10 maja 2019 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr na Plaży, al. F. Mamuszki 2

Grupa projektowa Sopockiego Teatru Tańca zaprasza na spektakl Nie rób scen. Jest on próbą ukazania przewrotności kobiecej natury. Spektakl – układanka z puzzli, to pozornie niezwiązane ze sobą sceny, które w całości tworzą obraz złożonego, intrygującego, kobiecego świata. Kobieta jak fala – czuje się wspaniale, osiąga wierzchołek, lecz chwilę potem jej nastrój się zmienia, nadchodzi czas uczuciowych rozrachunków. Miłość, wściekłość, uleczenie, solidarność – obrazy intymności, przełamane są momentami, gdzie dystans do samej siebie jest najbardziej wskazany. Nieobliczalna jak halny, kobieca dusza to wiele warstw, które w spektaklu zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Białystok/XVI Festiwal „Kalejdoskop”: Rozmowy po tańcu

9 maja 2019 | godz. 20:30 | Białystok: Miodosytnia,ul. Sienkiewicza 26

Organizatorzy XVI Festiwalu Kalejdoskop zapraszają na rozmowy po tańcu, czyli wieczorne, otwarte spotkania widzów z artystami. Będzie to kolejna okazja do swobodnych, nieformalnych dyskusji o spektaklach, działach poszczególnych twórców i osobistych wrażeniach po festiwalowym dniu. Dodatkowo w sobotę zaplanowany jest recital Renaty Tuszyńskiej.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia