ENG
A A A
 lipiec 2018 

Siedlce/PROJECT 2/3: Andreas Rama i Rhiannon Morgan „Opening Possibilities” – warsztaty

16 lipca 2018

Warsztaty

Andreas Rama i Rhiannon Morgan przyjeżdżają do Siedlec w ramach wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, realizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach oraz Instytut Muzyki i Tańca, w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L. Poprowadzą bezpłatne warsztaty tańca współczesnego.

 

Harmonogram: 4-5 sierpnia, 10.00-13.00 i 14.00-16.00.

 

Zapisy: vicedyrektor@ckis.siedlce.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

Kraków/ BalletOFFFestival 2018: Konkurs na rezydencje artystyczne

16 lipca 2018

Rezydencja artystyczna

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza do udziału w konkursie na rezydencje artystyczne z obszaru tańca współczesnego, realizowanego w ramach BalletOFFFestival 2018 w Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury. Do składania aplikacji zaproszeni są zarówno twórcy rozpoczynający pracę choreograficzną, jak i artyści doświadczeni w tworzeniu realizacji scenicznych. W drodze konkursu zostaną wyłonione dwa projekty, których premiery odbędą się na BalletOFFFestival w dniach 22-25 listopada w Studiu Krakowskiego Centrum Choreograficznego.

 

Zgłoszenia do 31 lipca 2018 na adres: kcc@nck.krakow.pl

Gdańsk: „Dada Hub 2018” – warsztaty z Teatrem Dada von Bzdülöw

16 lipca 2018

Warsztaty

W dniach 14-18 sierpnia 2018 Teatr Dada von Bzdülöw zaprasza na coroczny wakacyjny cykl warsztatów taneczno-choreograficznych pod nazwą Dada Hub. Warsztaty prowadzone będą pod okiem twórców Teatru Dada von Bzdülöw – Leszka Bzdyla i Katarzyny Chmielewskiej oraz gościnnie przez Zrinkę Užbinec z kolektywu artystycznego BADco z Zagrzebia.

W odróżnieniu od poprzednich edycji warsztaty odbędą się w Centrum Hewelianum, nowoczesnym centrum nauki mieszczącym się na Górze Gradowej, w zabytkowej XIX-wiecznej zabudowie, w samym centrum Gdańska http://www.hewelianum.pl.

W trosce o jakość warsztatu organizatorzy ograniczają liczbę uczestników do 25 osób. Warsztaty skierowane są do tancerzy, choreografów, performerów z Polski i z zagranicy z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym lub edukacyjnym. 

 

Zapisydadabiuro@gmail.com

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 550 zł

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia