ENG
A A A
 listopad 2019 

Gryfino/X Festiwal Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2019: Warsztaty taneczne

21 listopada 2019

Warsztaty

W najbliższy weekend (23-24 listopada) organizatorzy Festiwalu Małych Form Ruchowych Jesienna Scena Tańca 2019 w Gryfinie zapraszają na warsztaty taneczne towarzyszące festiwalowi. Zajęcia z zakresu techniki tańca współczesnego i improwizacji poprowadzą Urszula Bernat-Jałocha i Marcin Motyl, a hip-hopu oraz Commercial Dance/New Age – zwycięzca 8. edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz Mateusz Sobecko. Organizatorzy zachęcają do udziału zarówno młodzież, jak i dorosłych.

 

Cena: 60 zł za 1 warsztat trwający 2 dni

Rezerwacja i informacje: Ewelina Tołyż tewela95@gmail.com

IMiT: Kongres Tańca 2020 – ankieta

21 listopada 2019

Sympozjum

Instytut Muzyki i Tańca po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca pragnie zdiagnozować aktualne problemy środowiska tanecznego i określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę.

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, która jest pierwszym etapem działań zmierzających do organizacji II Kongresu Tańca 2020. Jej celem jest zbadanie, z jakimi problemami mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca.

 

Link do ankiety: tutaj (aktywny do 1 grudnia 2019 roku). 

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – nabór na warsztaty Grupy Otwartej

20 listopada 2019

Warsztaty

Ruszyły zapisy na grudniowe warsztaty Grupy Otwartej w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 3.0. Najbliższy cykl, którego tematem przewodnim są Przemiany, poprowadzi Maria Grzegorowska. Będzie on m.in. okazją do zgłębienia elementów techniki pantomimy: geometrii ruchu i identyfikacji z postacią, pracy z partnerem czy identyfikacji z przestrzenią.

 

Termin zajęć: poniedziałki i czwartki w godz. 18.00-20.00.

Udział w zajęciach jest bezpłatny (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy przyjmuje Piotr Soroka: pio.soroka@gmail.com

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia