ENG
A A A
 marzec 2019 

Praga/Centrum SE.S.TA: Międzynarodowe warsztaty choreograficzne

22 marca 2019

W dniach 21-30 sierpnia 2019 roku w Centrum Rozwoju Choreograficznego SE.S.TA w Pradze odbędą się coroczne międzynarodowe warsztaty choreograficzne. W tym roku organizowane będą już po raz dwunasty, a poprowadzą je znane i doświadczone pedagożki: Valentina Desideri i Kathy Casey. Program przeznaczony jest dla artystów i artystek, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności choreograficzne oraz ukierunkować własne działania i badania artystyczne, współpracując z mentorami oraz pozostałymi uczestnikami projektu nad aktualnie przygotowywanymi przez siebie choreografiami.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 kwietnia 2019 roku

Bruksela/P.A.R.T.S.: Nabór do programów edukacyjnych

22 marca 2019

Edukacja

Trwa nabór do programów edukacyjnych organizowanych w Brukseli przez P.A.R.T.S. – międzynarodową szkołę oferującą tancerzom i choreografom studia dzienne na kierunku taniec współczesny, której dyrektorką jest Anne Teresa De Keersmaeker. Kandydaci mogą zgłaszać się do programu Training (dla osób w wieku 18-23) oraz Studios dla twórców tańca i choreografów w wieku 21-27 lat z tytułem licencjata (lub wyższym). Rekrutacja do obu programów przebiega dwuetapowo.

 

Terminy zgłoszeń:

Training  pierwszy etap rekrutacji trwa do końca marca (preselekcja), drugi – audycja końcowa w Brukseli 4-9 kwietnia

Studios złożenie dokumentów aplikacyjnych do 15 kwietnia, drugi etap – audycja w Brukseli 5-9 czerwca 2019 roku.

Warszawa: Andrzej Woźniak „Odczyniając/Undoing” – warsztat improwizacji kontaktowej oraz improwizacji solowej

21 marca 2019

Warsztaty

W pierwszy kwietniowy weekend Andrzej Woźniak zaprasza na dwudniowy warsztat improwizacji kontaktowej oraz improwizacji solowej, zatytułowany Odczyniając/Undoing. Podczas zajęć zaproponuje uczestnikom m.in. łagodną pracę z dotykiem, elementy ruchu autentycznego, a także akrobatyki. Do udziału w warsztacie zaproszeni są wszyscy chętni, bez względu na poziom zaawansowania.   

 

Termin: 6−7 kwietnia

Cena: 220 zł

Miejsce: Zimba Warszawa, Skaryszewska 15

Pytania i zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia