ENG
A A A
 marzec 2018 

Francja: Nabór do VI edycji programu „Prototype” (2018-2019)

22 marca 2018

Szkolenia

Fundacja Royaumont zaprasza do udziału w szóstej edycji programu Prototype (2018-2019). Temat przewodni kursu to Pisanie muzyki dla tańca, choreografia tańca  dla muzyki… Bis Repetita. Zajęcia obejmują trzy sesje, które odbędą się między grudniem 2018 a wrześniem 2019 roku. Do projektu zakwalifikowanych zostanie ośmioro choreografów orz czworo kompozytorów/artystów muzycznych, którzy mają już w portfolio prace choreograficzne/muzyczne. Uczestnicy muszą zadeklarować uczestnictwo w pełnym kursie (46 dni).

 

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie formularza online oraz przesłanie CV, listu motywacyjnego i linku do materiału wideo z próbką choreografii/ muzyki na adres: prccformation@royaumont.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 kwietnia 2018 roku.

Wieliszew/XVIII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich „MAZUR 2018: IX Ogólnopolskie Warsztaty Taneczne: Polskie Tańce Narodowe w Turniejach Tańca Polskiego

22 marca 2018

Warsztaty

Organizowane po raz dziewiąty bezpłatne warsztaty skierowane są do uczestników Mistrzostw, Konkursu, ale również osób zainteresowanych polskimi tańcami narodowymi i polską kulturą ludową niezrzeszonymi w ruchu tańców polskich. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (limit wolnych miejsc wynosi po 5 par amatorskich na każdą kategorię wiekową). Warunkiem udziału jest przesłanie karty zgłoszenia do 11 kwietnia 2018 roku. Ze względu na limit miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Karta zgłoszenia indywidualna (.pdf)/(.doc)
Karta zgłoszenia zespołowa (.pdf) / (.doc)


Warsztaty przeprowadzone zostaną w czterech  grupach podzielonych wiekowo i tematycznie, w piątek 13 kwietnia w godz. 14.00-16.00, w czterech lokalizacjach.

Nowy Jork/ 92YMobile Dance Film Festival – nabór zgłoszeń do konkursu filmów o tańcu zarejestrowanych na urządzeniach mobilnych

20 marca 2018

Konkurs

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu filmów o tańcu zarejestrowanych przy użyciu urządzeń mobilnych (tabletów lub smartfonów), organizowanego w ramach 92Y Mobile Dance Film Festival. Pierwsza edycja 92Y Mobile Dance Film Festival przygląda się magii, która powstaje na przecięciu choreografii, pracy operatorów filmowych i montażu, sygnalizując nowe wymiary ruchu i oferując intymne spojrzenie na fizyczną i przestrzenną dynamikę tańca. Podczas premierowej odsłony festiwalu zostanie zaprezentowanych dziesięć filmów zakwalifikowanych przez międzynarodowe jury do konkursu głównego. Prezentacje odbędą się w sobotę, 28 lipca 2018 w 92Y Harkness Dance Center w Nowym Jorku. Oprócz filmu do zgłoszenia należy załączyć również trailer (nie dłuższy niż 1 minuta).

 

Termin zakończenia naboru:
31 maja 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia