ENG
A A A
 lipiec 2019 

Słupsk: „Witkacy pod strzechy” – konkurs interpretacji dzieł S.I. Witkiewicza

22 lipca 2019

Konkurs

Wszystkich artystów inspirujących się twórczością Witkacego Teatr Rondo zaprasza do udziału w 22. Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza. O nagrody (finansowe) mogą ubiegać twórcy wszystkich rodzajów sztuki – teatru, tańca, filmu, fotografii itd. Warunek jest jeden – prezentowana twórczość musi nawiązywać do dzieł, filozofii lub życia Witkacego.

 

Termin zgłoszeń: 12 sierpnia 2019 roku

Więcej informacji: www.witkacy.art.pl

Kraków: „Pocztówka z tancerzami” – cykl wakacyjnych warsztatów tańca współczesnego

19 lipca 2019

Warsztaty

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na cykl wakacyjnych warsztatów tańca współczesnego Pocztówka z tancerzami – tego lata z Dominiką Wiak (22-25 lipca) i Dominikiem Więckiem (29 lipca – 1 sierpnia). Warsztaty będą prowadzone w grupach: początkującej i średnio-/zaawansowanej. W ramach tegorocznej Pocztówki z tancerzami odbędą się także zajęcia master class z Ayrin Ersöz (19-22 sierpnia).

 

Koszt: 130 zł – karnet na jeden cykl (4 zajęcia z jednym pedagogiem) lub 90 zł – cena dla osób współpracujących z Krakowskim Teatrze Tańca w ramach stałych grup (Adepci i grupa START, po 6 miejsc w grupie początkujacej i średnio-/zaawansowanej).

Zgłoszenia: krakowskiteatrtanca@o2.pl 

Kraków/KCC: „KCC Dance Intensive” – letnie warsztaty

18 lipca 2019

Warsztaty

Krakowskie Centrum Choreograficzne zaprasza od 26 do 31 sierpnia na kolejną edycję letnich, międzynarodowych warsztatów tańca współczesnego KCC Dance Intensive. W tym roku wśród pedagogów znaleźli się m.in. Ricardo Ambrózio, Joseph Lee i Iwona Olszowska, która poprowadzi zajęcia z Body-Mind Centering®. Zaproszenie skierowane jest do tancerzy na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

 

Cena do 23 lipca: 1100 zł przy wpłacie całości lub w dwóch ratach (550 zł do 23 lipca i 550 zł do 6 sierpnia – opcja bez noclegu),
1200 zł przy wpłacie całości lub w dwóch ratach (600 zł do 23 lipca i 600 zł do 6 sierpnia – opcja z noclegiem).
Cena po 23 lipca: 1400 zł

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia