ENG
A A A
 wrzesień 2018 

Warszawa: Andrew Wass „Przekraczając Skinesferę” – warsztat Ensemble Thinking i kontakt improwizacji

21 września 2018

Warsztaty

W dniach 2-4 listopada Studium Teatralne w Warszawie zaprasza na warsztaty Ensemble Thinking i kontakt improwizacji Przekraczając Skinesferę, które poprowadzi Andrew Wass. 

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób zainteresowanych kontakt improwizacją, kompozycją grupową i kolekwtynymi działaniami performatywnymi.

 

Koszt: 280 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 130 zł do 10. października, 350 zł po 10. października

Zgłoszeniaej.posluchaj@gmail.com

 

Warszawa/Żydowski ruch: Karni Ishai „Aktywna wyobraźnia – Carl G. Jung dla tancerzy” – warsztaty

21 września 2018

Warsztaty

W poniedziałek 1 pażdziernika w godz. 10.00- 16.00 Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem oraz Warsaw Dance Department zapraszają na warsztaty Aktywna wyobraźnia  – Carl G. Jung dla tancerzy, które w ramach projektu Żydowski ruch poprowadzi Karni Ishai. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy, pasjonatów ruchu, choreografów i twórców.

 

 Zapisy do 28 września.

Stuttgart/Akademie Schloss Solitude: Stypendia artystyczne „WimmelResearch-Fellowship” 2018 – nabór wniosków

20 września 2018

stypendia

Akademie Schloss Solitude ogłasza nabór wniosków na stypendia „WimmelResearch-Fellowship”, które  zostaną przyznane w ramach wspólnego projektu Robert Bosch GmbHAkademie Schloss Solitude oraz Wimmelforschung. Stypendium przeznaczone jest dla artystek i artystów działających w dziedzinach sztuk performatywnych i wizualnych, architektury, designu, muzyki, literatury oraz mediów temporalnych. Wnioski należy składać do 28 września 2018. O stypendium mogą ubiegać się studentki i studenci instytucji edukacyjnych trzeciego stopnia.

 

Najbliższe stypendium zostanie przyznane na okres od 1 listopada 2018 do 31 stycznia 2019. Wnioski stypendialne należy składać do 28 września 2018, 12.00 CET/MEZ.
Kontakt: wimmelforschung@akademie-solitude.de.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia