ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – warsztaty dla nauczycieli i pedagogów

16 września 2019

Warsztaty

W ostatni weekend września (28 i 29 września) Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza nauczycieli i instruktorów teatralnych do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych. Podczas zajęć nauczyciele otrzymają konkretne narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą w technice pantomimy. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kulińska, aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Zgłoszenia przez Kartę zgłoszenia (do pobrania ze strony www.pantomima.wroc.pl) wysłaną na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl

Informacje: Anna Paluch (koordynatorka projektu), a.paluch@pantomima.wroc.pl, tel. 71 337 21 03

Warszawa/UMFC: Nabór na Podyplomowe Studia Teorii Tańca

13 września 2019

Edukacja

W październiku 2019 roku rusza kolejna edycja Podyplomowych Studiów Teorii Tańca organizowanych przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina. Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tańcem, jego historią, ewolucją i miejscem na współczesnej scenie teatralnej. Studia kształcą przyszłych historyków, teoretyków i krytyków sztuki tańca.

 

Termin składania dokumentów: 15 września 2019 roku.

Rekrutacja na studia odbywa się w trybie rozmowy kwalifikacyjnej w dniu 21 września 2019 roku o godz. 11.00 (sala 301).

IMiT: Nabór wniosków do programu „Scena dla tańca” na rok 2020 (X edycja)

10 września 2019

Nabór do projektu

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do programu Scena dla tańca na rok 2020 (X edycja). Jednym z głównych celów tego programu jest umożliwienie szerokiej publiczności regularnego dostępu do wydarzeń artystycznych z dziedziny tańca, ze szczególnym uwzględnieniem tych miejsc, gdzie nie ma stałej sceny dla tańca lub gdzie żadna działalność artystyczna w tej dziedzinie nie jest prowadzona. 

 

Termin składania wniosków do X edycji programu upływa w dniu 15 października 2019 roku.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia