ENG
A A A
 maj 2018 

Kraków: Warsztaty rozwojowe z zakresu śnienia, pracy z wyobraźnią i intuicją. Prowadzenie: Bonnie Buckner

23 maja 2018

Warsztaty

Dr Bonnie Buckner poprowadzi w Krakowie czterodniowe warsztaty rozwojowe z zakresu śnienia, pracy z wyobraźnią i intuicją. Poprzez serię krótkich ćwiczeń z wyobraźnią, śnieniem/marzeniami oraz interaktywne gry, uczestnicy nauczą się nawiązywać relacje ze swoją In-Tuicją i odkryją, jak z niej korzystać. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Poprzedzi je wykład dr Buckner w krakowskiej siedzibie JCC.

 

termin: 31 maja – 3 czerwca w godzinach 10.00 – 16.00 (1h przerwy)
miejsce warsztatu:
Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28 (I piętro), Kraków
zapisy i pytania:
ewa.hubar@gmail.com
koszt warsztatu:
750 zł

Bytom: Rekrutacja na studia aktorskie Wydziału Teatru Tańca AST

22 maja 2018

Edukacja

Studia na Wydziale Teatru Tańca, a przede wszystkim zawód aktora teatru tańca, wymagają wszechstronności, twórczej wyobraźni przestrzenno-ruchowej, wysokiej sprawności fizycznej i świadomości ciała oraz dobrej kondycji. Ćwiczenia taneczne, ruchowe, kondycyjne i sprawnościowe stanowią 70 procent zajęć dydaktycznych w czasie studiów i obejmują nie tylko ciało w kontekście anatomicznym lecz także w kontekście kulturowym i psychologicznym – ich celem jest kształtowanie instrumentu artystycznej ekspresji w oparciu o fundament cielesno-umysłowy. Kształcenie odwołuje się do tzw. „wiedzy ucieleśnionej”, która leży u podstaw sztuk performatywnych.

 

 Termin elektronicznej rejestracji kandydatów upływa 11 czerwca 2018 roku o godz. 23.59.

 

Wrocław/ XII Mandala 2018: Maria Marvidou - warsztaty z improwizacji

21 maja 2018

Warsztaty

25 maja o godz. 18.30 Centrum Inicjatyw Artystycznych zaprasza w ramach XII Mandala Performance Festival na warsztaty z improwizacji, które poprowadzi Maria Mavridou (Grecja). Wstęp bezpłatny.

 

 

Miejsce: Instytut Uprawy i Nawożenia Gleby, ul. Orzechowa 61, Wrocław 50-540 (wejście na teren bramą dokładnie naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 90)

 Zapisy: atutysztuki@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia