ENG
A A A
 styczeń 2019 

Nowa Sól: Nabór spektakli na Ogólnopolski Festiwal Teatrów Tańca Sfera Ruchu 2019

18 stycznia 2019

Nabór prac performatywnych

Pracownia Teatru Tańca zaprasza artystów indywidualnych oraz zespoły do zgłaszania swoich spektakli na Ogólnopolski Festiwal Teatrów Tańca Sfera Ruchu 2019, który odbędzie się w dniach 22-23 marca 2019 w Nowosolskim Domu Kultury. Hasło przewodnie najbliższej edycji to „Tribute to IMPRO”. Organizatorzy chcą nawiązać do tradycji Zielonej Góry związanej z improwizacją i Festiwalem Improwizacji, który dawniej organizował Paweł Matyasik. Planowane są także dwie debaty panelowe, a 21 marca, czyli dzień przed rozpoczęciem festiwalu, na specjalne zaproszenie dyrektora NDK Polski Teatr Tańca pokaże spektakl Polka w reżyserii Igora Gorzkowskiego i w choreografii Iwony Pasińskiej.

 

Termin zgłoszeń upływa 17 lutego. Formularz zgłoszeniowy w ogłoszeniu.

Siedlce: Nabór na warsztaty i audycje do Codarts

17 stycznia 2019

Od piątku do niedzieli 15, 16 i 17 marca 2019 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sieldcach odbędą się doroczne, jedyne w Polsce warsztaty i przesłuchania na Uniwersytet Artystyczny Codarts w Rotterdamie. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także zapoznania się z ofertą uczelni. Ponadto, w sobotę 16 marca o godz. 20.00 studenci trzeciego roku Codarts pokażą swój spektakl Talent on the move. Będzie on poprzedzony kreacją artystyczną tancerzy Teatru Tańca Caro.

 

Zgłoszenia na warsztaty i audycję można nadsyłać do 14 marca 2019.

 

Szczegółowy harmonogram warsztatów i audycji dostępny będzie pod koniec stycznia na stronie www.ckis.siedlce.pl

Warszawa/Tydzień Zawirowań: Warsztaty „CONTEMPOrary” z Michałem Góralem

16 stycznia 2019

Warsztaty

Teatr Tańca Zawirowania, w ramach Tygodnia Zawirowań zaprasza w sobotę, 19 stycznia na warsztaty CONTEPOrary z Michałem Góralem, absolwentem prestiżowej uczelni Codarts w Rotterdamie. Będzie to blok zajęć, podczas którego uczestnicy skupią się na technicznych oraz kondycyjnych aspektach tańca współczesnego, z elementami liryczności i techniki. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które miały styczność z tańcem. 

 

Cena: 30 zł

 

Zapisy: akademia.zawirowania@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia