ENG
A A A
 luty 2018 
ogłoszenia - archiwum | 6

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Konkurs na „Program prezentacji spektakli” na rok 2018

27 listopada 2017

Konkurs

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie ogłasza  nabór do Programu prezentacji spektakli na rok 2018. Program ma na celu prezentację spektakli z dziedziny tańca współczesnego i performansu, które mogą służyć edukacji zarówno dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, jak i seniorów,  zgodnie z linią tematyczną CST na rok 2018, którą jest edukacja. Celem Programu jest także współpraca CST z organizacjami współdziałającym w ramach projektu oraz instytucjami, organizacjami i artystami warszawskimi i ogólnopolskimi.

 

Ostateczny termin zgłaszania spektakli w ramach pierwszego naboru mija 12 grudnia 2017.

Warszawa: Warsztaty z estetyki tańca butoh. Prowadzenie: Ken Mai

24 listopada 2017

Warsztaty

Teatr Limen Butoh zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach z estetyki tańca butoh, które poprowadzi niezwykły tancerz i nauczyciel Ken Mai. Artysta po kilku latach ponownie zagości w Warszawie na zaproszenie Teatru Limen. Warsztaty odbędą się w sobotę 9 grudnia 2017 w godzinach 15.00-22.00.  Warsztaty mają na celu pogłębienie świadomości więzi między człowiekiem i naturą, docenienie wartości ciała oraz energii życiowej płynącej z wszechświata. Doświadczenie niewidzialnej energii jest ukryte za widzialnym ruchem tancerza/rki. Wymaga otwarcia serca na energię ruchu i czystej świadomości, które uwalniają instynktowną kreatywność.

 

Opłata: 200 zł 
Ze względu na wielkość sali, liczba miejsc ograniczona. Zadatek rezerwuje miejsce.
Informacje i zapisy: limenbutoh@wp.pl, 607 640 208

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Konkurs dla pedagogów na projekt warsztatów z technik tańca współczesnego

24 listopada 2017

Konkurs

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie ogłasza otwarty  nabór na projekty warsztatów z technik tańca współczesnego, które wypełnią poniedziałkowy program edukacyjny w Centrum Sztuki Tańca 2018 w Domu Kultury Kadr. Każdy warsztat prowadzony będzie przez innego pedagoga, każdy będzie wprowadzeniem do innej techniki tańca współczesnego. (np. Limona, release, Cunninghama, Graham, floorwork, improwizacja kontaktowa, butoh etc.). Prowadzący zostaną wybrani spośród nadesłanych zgłoszeń.

 

Szczegóły konkursu i formularz zapisów dostępny pod linkiem:

https://goo.gl/forms/EqGIJTmHVbPhEFo92

Zgłoszenia będą przyjmowane do 14 grudnia 2017.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia