ENG
A A A
 maj 2018 
ogłoszenia - archiwum | 6

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/5 odsłon współczesności: Technika floorwork– warsztaty dla osób średniozaawansowanych. Prowadzenie: Łukasz Czapski

15 lutego 2018

Warsztaty

W ramach programu Centrum Sztuki Tańca w 2018 roku zaprasza do udziału w cyklu 5 odsłon współczesności, których uczestnicy będą mogli poznać się 5 różnych technik tańca współczesnego. W marcu organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach z techniki floorwork prowadzonych przez performera, tancerza i pedagoga Łukasza Czapskiego. Warsztat skupiony będzie na wykorzystaniu pracy z podłogą do zwiększenia ekonomiki ruchu. Jego uczestnicy poszukają mobilności kręgosłupa oraz naturalnego ruchu, który polega na właściwym przenoszeniu ciężaru i stosowaniu relacji „push-pull”.

 

Poniedziałki, 5, 12, 19, 26 marca 2018
godzina 14.45 – 16.15
26 marca otwarta lekcja  w godz. 16.15-17.45

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Link do zapisów na warsztaty

Opera Wrocławska: Warsztaty choreograficzne „Open Door”

15 lutego 2018

Nabór do projektu

Opera Wrocławska zaprasza na warsztaty choreograficzne „Open Door” skierowane do młodych choreografów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła jako twórcy. Warsztaty przeznaczone są zarówno do profesjonalistów, jak i osób bez doświadczenia choreograficznego; nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod adresem: opendoor@opera.wroclaw.pl do 18 marca 2018.

Po tym terminie komisja konkursowa wyłoni spośród zgłoszeń 10 najciekawszych propozycji, których twórcy będą mieli okazję stworzyć krótkie formy choreograficzne do muzyki polskiej z udziałem zespołu Baletu Opery Wrocławskiej.

Sabadell/Katalonia: otwarty nabór zgłoszeń na rezydencje artystyczne 2018/2019

13 lutego 2018

Rezydencja artystyczna

Trwa nabór zgłoszeń na  rezydencje artystyczne w sezonie 2018/20119 (wrzesień 2018-lipiec 2019). Organizatorem rezydencji jest centrum L’Estruch, Fabrica de creacio de les arts en viu w Sabadell (Katalonia, Hiszpania). W ramach rezydencji L’Estruch zapewnia narzędzia przydatne w pracy, udostępnia zaplecze techniczne oraz służy wsparciem dotyczącym projektów przygotowywanych podczas pobytu w Katalonii.  Kierownikiem artystycznym centrum oraz opiekunem projektów powstających w trakcie rezydencji jest Jordi Gaspar, dyrektor artystyczny zespołu cyrkowego w L’Estruch, który udziela wsparcia w zakresie poszczególnych etapów produkcji: kreacji artystycznej, organizacji oraz aspektów technicznych.

 

Termin nadsyłania wniosków: 5 marca 2018

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia