ENG
A A A
 grudzień 2019 
Opera Wrocławska: Warsztaty choreograficzne „Open Door”

Opera Wrocławska: Warsztaty choreograficzne „Open Door”

15 lutego 2018

Nabór do projektu

Opera Wrocławska zaprasza na warsztaty choreograficzne „Open Door” skierowane  do młodych choreografów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła jako twórcy. Warsztaty przeznaczone są zarówno do profesjonalistów, jak i osób bez doświadczenia choreograficznego; nie ma ograniczeń wiekowych. Na zgłoszenia organizatorzy czekają pod adresem: opendoor@opera.wroclaw.pl do 18 marca 2018. Po tym terminie komisja konkursowa wyłoni spośród zgłoszeń 10 najciekawszych propozycji, których twórcy będą mieli okazję stworzyć krótkie formy choreograficzne do muzyki polskiej z udziałem zespołu Baletu Opery Wrocławskiej.  

 

Finałowe pokazy powstałych podczas warsztatów choreografii odbędą się w Operze Wrocławskiej w dniach 29-30 czerwca 2018, a następnie zaprezentowane zostaną w Dreźnie i Ostrawie w ramach partnerstwa z zagranicznymi instytucjami kultury. Utwory polskich kompozytorów XIX, XX i XXI wieku, możliwe do wykorzystania w pracach choreograficznych, zostaną ogłoszone w najbliższych dniach na stronie internetowej Opery Wrocławskiej.


Więcej informacjiwww.opera.wroclaw.pl

 

W zgłoszeniu należy zawrzeć krótkie CV oraz nagranie wideo bieżących i/lub wcześniejszych prac choreograficznych – w formie pliku lub linku do nagrania (max 10 min.).

Partnerzy: Semperoper Ballett w Dreźnie

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia