ENG
A A A
 marzec 2019 
Kopenhaga/Dania: Nabór na studia podyplomowe „Post-graduate education in dance partnership” w Akademii Sztuk Teatralnych w Kopenhadze

Kopenhaga/Dania: Nabór na studia podyplomowe „Post-graduate education in dance partnership” w Akademii Sztuk Teatralnych w Kopenhadze

12 marca 2018

Edukacja

Trwa nabór na studia podyplomowe „Post-graduate education in dance partnership” w Akademii Sztuk Teatralnych w Kopenhadze. Studia przeznaczone są dla zawodowych tancerzy  i choreografów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektów partycypacyjnych, praktyki twórczej i pedagogiki.

 

Słuchacze i słuchaczki studiów biorą udział w zajęciach dostosowanych do ich zainteresowań artystycznych, uczestniczą w inicjowaniu i współtworzeniu projektów, performansów oraz sytuacji pedagogicznych, które w twórczy sposób angażują ich umiejętności artystyczne, społeczne i fizyczne. Studenci i studentki programu poznają nowe umiejętności praktyczne, pogłębione refleksją dotyczącą nieustannie zmieniających się kontekstów społecznych i artystycznych oraz oddziaływania na odbiorców sztuki poprzez afekt.

 

Informacje dla kandydatów:

 

Dance partnership to dwuletni, dzienny program studiów podyplomowych skierowany do zawodowych artystów i artystek tańca z co najmniej dwuletnim doświadczeniem zawodowym oraz dyplomem licencjata sztuki tańca (lub jego odpowiednikiem).

Za ukończenie kursów wchodzących w skład studiów słuchacze i słuchaczki uzyskują 120 punktów ECTS. Językiem wykładowym jest angielski.

 

Program finansowany jest z środków publicznych – uczestnictwo dla osób będących obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest bezpłatne.

 

Maksymalna liczba słuchaczy/ek na roku: 7 osób. Nabór na studia organizowany jest w cyklu dwuletnim. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na cykl rozpoczynający się wraz z początkiem roku akademickiego 2018/19.

 

Termin składania wniosków: wtorek, 3 kwietnia 2018

Termin audycji (dla wybranych kandydatów/ek): sobota-niedziela, 21-22 kwietnia 2018

Link do formularza zgłoszeniowego online: www.ddsks.dk/en/dance-partnership

Drzwi otwarte: 12 marca 2018, 18.00, Philip de Langes Alle 3, 1435 Kopenhaga

Więcej informacji: www.ddsks.dk

Kontakt: Laura Navndrup Black, lanb@scenekunstskolen.dk

 

***

 

Akademia Sztuk Teatralnych w Kopenhadze jest uczelnią działającą pod auspicjami duńskiego Ministerstwa Kultury. Oddziały Akademii mieszczą się ww Aarhus, Fredericii, Odense, Kopenhadze i Odsherrend. Zajęcia na studiach podyplomowych Dance Partnership odbywają się na terenie kampusu w Kopenhadze.

 

Akademia Sztuk Teatralnych w Kopenhadze prowadzi studia w szerokim zakresie sztuk performatywnych. Obecnie studiuje na niej 212 osób. Kursy prowadzone są w interdyscyplinarnym środowisku sprzyjającym pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu umiejętności w obszarach specjalizacji dobranych do zainteresowań studentów i studentek, oraz umożliwiającym aktywny udział w licznych projektach, produkcjach i performansach multidyscyplinarnych. Ponadto na Akademii prowadzone są kursy podyplomowe skierowane dla osób profesjonalnie związanych z dziedziną sztuk performatywnych. Więcej informacji o dostępnych specjalizacjach i kursach można uzyskać na stronie:

www.dendanskescenekunstskole.dk

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia