ENG
A A A
 marzec 2019 
Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: „Zaufanie” – warsztaty z Darą Friedman

Gdańsk/ IN OUT FESTIVAL 2018: „Taniec/obraz”: „Zaufanie” – warsztaty z Darą Friedman

12 kwietnia 2018

Warsztaty

W ramach IN OUT FESTIVAL 2018 CSW Łaźnia w Gdańsku zaprasza tancerzy i artystów wizualnych w niedzielę 22 kwietnia (w godz. 12.00-16.00) do udziału w warsztatach z improwizacji kontaktowej wokół muzyki Claude’a Debussy'ego Preludium do „Popołudnia fauna”. Podczas warsztatów uczestnicy będą ćwiczyć czynne słuchanie muzyki, oraz gimnastykować zaufanie, a następnie pogłębiać wiedzę o improwizacji kontaktowej, w której zasadniczo dwie osoby pozostają w ruchu, a mimo to stykają się ze sobą, przejmując nawzajem swój ciężar. Proces ten zostanie udokumentowany, a kamera będzie częścią improwizacji. Tematem warsztatów będzie ZAUFANIE.

 

Warsztaty są bezpłatne.

Zapisy: office@inoutfestival.pl

 

Miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, ul. Jaskółcza 1

 

 

O festiwalu: http://www.inoutfestival.pl

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia