ENG
A A A
 wrzesień 2019 
Poznań: „Dances with Camera” – konkurs krótkometrażowych filmów tanecznych w ramach Short Waves Festival 2019

Poznań: „Dances with Camera” – konkurs krótkometrażowych filmów tanecznych w ramach Short Waves Festival 2019

3 września 2018

Konkurs

Short Waves Festival 2019 ogłasza nabór filmów do konkursu Dances with Camera. XI edycja festiwalu odbędzie się w dniach 19-24 marca 2019 roku w Poznaniu. Konkurs filmów tańca Dances with Camera zagości na festiwalu już po raz szósty.

 

Dances with Camerato międzynarodowy konkurs filmów krótkometrażowych, których wspólnym językiem jest ruch i taniec. Do konkursu przystąpią produkcje taneczne z całego świata, odsłaniające przez widzami nieograniczone możliwości fizycznej ekspresji, wyrażone za pomocą filmowej narracji, niezależnie od formy i gatunku – od fabuł, przez dokumenty, animacje, po projekty eksperymentalne i choreograficzne impresje.

 

Laureatów konkursu wyłoni międzynarodowe jury, które przyzna  trzy nagrody pieniężne. Publiczność zgromadzona na pokazach konkursowych zdecyduje o przyznaniu Nagrody Publiczności. Łączna pula nagród wynosi 10 000 zł.

Zgłoszenia filmów przyjmowane są wyłącznie przez Film Festival Life:

http://www.filmfestivallife.com/Short-Waves-Festival/

 

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 14 października 2018.

 

 

Kontakt:

 

Paulina Wieczorek

koordynatorka konkursów

competitions@shortwaves.pl

paulina@adarte.pl

 

Więcej informacji:

www.shortwaves.pl

www.facebook.com/festiwalshortwaves

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia