ENG
A A A
 czerwiec 2019 
 Wrocławski Teatr Pantomimy: Konkurs na debiut reżyserski

Wrocławski Teatr Pantomimy: Konkurs na debiut reżyserski

4 września 2018

Konkurs

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza studentów IV roku reżyserii oraz jej absolwentów (do 35. roku życia) do udziału w konkursie na debiut reżyserski. Konkurs na debiut zapowiada obchody 100. rocznicy urodzin Henryka Tomaszewskiego.

W styczniu 2019 Wrocławski Teatr Pantomimy rozpocznie obchody  100. rocznicy urodzin Henryka Tomaszewskiego – choreografa, reżysera, twórcy pantomimy zespołowej i Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Jubileuszowy sezon zainauguruje premiera przedstawienia wyłonionego w ramach konkursu.

 

Do udziału w konkursie zgłosić mogą się studenci IV roku reżyserii i jej absolwenci (do 35 roku życia), a ocenie podlegał będzie egzemplarz reżyserski. Wysoko punktowanymi elementami będą m.in.  próba reinterpretacji polskiej klasyki lub prapremiera tekstu polskiego autora. Premiera przedstawienia wejdzie do repertuaru teatru.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres agnieszka.charkot@gmail.com (obowiązują pliki PDF, Microsoft Word lub JPG) oraz, w wersji papierowej, na adres Organizatora:
Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
Aleja Dębowa 16
53-121 Wrocław
z dopiskiem „Konkurs na debiut”

 

najpóźniej do 19 listopada 2018.

 

Do pobrania:

Regulamin

Zgłoszenie

Kwestionariusz osobowy

Wykaz kosztów

 

Regulamin konkursu na debiut oraz wymagane załączniki są również dostępne na stronie www.pantomima.wroc.pl

 w zakładce „aktualności”.

 

 

Premiera przedstawienia powstanie w ramach obchodów 100. rocznicy urodzin Henryka Tomaszewskiego. Projekt finansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Województwa Dolnośląskiego.

 

MKiDN dofinansowanie (miniaturka)

Dolny Śląsk (miniaturka)

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia