ENG
A A A
 maj 2019 
Siedlce: Nabór na warsztaty i audycje do Codarts

Siedlce: Nabór na warsztaty i audycje do Codarts

17 stycznia 2019

Od piątku do niedzieli 15, 16 i 17 marca 2019 roku odbędą się doroczne warsztaty i przesłuchania na Uniwersytet CODARTS w Siedlcach. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalnych wykładowców, a także zapoznania się z ofertą uczelni. Ponadto, w sobotę 16 marca o godz. 20.00 studenci trzeciego roku Codarts pokażą spektakl Talent on the move. Będzie on poprzedzony kreacją artystyczną tancerzy Teatru Tańca Caro.

 

Informacje o naborze na warsztaty i audycje: audition.codarts.poland@gmail.com lub biuro1@ckis.siedlce.pl
(maile należy tytułować „Codarts auditions”)

Szczegółowy harmonogram warsztatów i audycji dostępny na stronie www.ckis.siedlce.pl

 

To już szósta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego Codarts, realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Współpraca pomiędzy Codarts i Teatrem Tańca Caro, przy udziale doświadczonych wykładowców uniwersytetu umożliwia młodym pokoleniom utalentowanej młodzieży z Polski i Europy, zdobycie wiedzy z zakresu tańca współczesnego i baletu, jak również stwarza doskonałą możliwość rozwoju osobowego i weryfikacji talentu w szerokim, międzynarodowym gronie.

 

 

 

 

CODARTS (miniaturka)

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia