ENG
A A A
 sierpień 2019 
Polska Platforma Tańca 2019: Nabór zgłoszeń na Małą Platformę

Polska Platforma Tańca 2019: Nabór zgłoszeń na Małą Platformę

18 kwietnia 2019

Nabór do projektu

Instytut Muzyki i Tańca, Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw w porozumieniu z Fundacją Polka dot oraz Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku ogłaszają otwarty konkurs na prezentację spektakli tańca dla dzieci w wieku do 10. roku życia podczas programu Małej Platformy, która odbędzie się w ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 w Gdańsku.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń w ramach otwartego konkursu upływa 19 maja 2019 o godz. 23.59.

 

Mała Platforma w ramach Polskiej Platformy Tańca 2019

 

Mała Platforma odbędzie się w terminie 30–31 sierpnia 2019 roku w Miejskim Teatrze Miniatura w Gdańsku. Będzie to pierwsza edycja przeglądu spektakli i form tanecznych skierowanych do młodej publiczności w ramach Polskiej Platformy Tańca. W drodze otwartego konkursu Komisja składająca się z ekspertów z ramienia: Instytutu Muzyki i Tańca, Stowarzyszenia Teatru Dada von Bzdülöw w porozumieniu z Fundacją Polka dot, Miejskiego Teatru Miniatura, wybierze maksymalnie 6 spektakli przeznaczonych dla dzieci do 10. roku życia.

 

Poza prezentacjami spektakli, w programie Małej Platformy znajdzie się także blok panelowy poświęcony tematom związanym z tańcem dla dzieci oraz wydarzenia towarzyszące skierowane do całych rodzin.

 

Partnerami Małej Platformy są Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku oraz Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku.

 

Pytania dotyczące programu Małej Platformy można kierować na adres: mala@polskaplatformatanca.pl.

 

Kartę zgłoszenia podpisaną przez Wnioskodawcę wraz z podpisanymi obowiązkowymi załącznikami, należy przesyłać w formie skanu pocztą elektroniczną na adres: mala@polskaplatformatanca.pl (w tytule wiadomości: ZGŁOSZENIE POLSKA PLATFORMA TAŃCA 2019 – MAŁA PLATFORMA).

 

Regulamin do pobrania

Załączniki do pobrania
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia