ENG
A A A
 wrzesień 2019 
Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2019: Nabór prezentacji

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2019: Nabór prezentacji

9 maja 2019

Nabór prac performatywnych

W dniach 28-30 czerwca odbędzie się V edycja festiwalu Sfera Ruchu_Toruń. To wydarzenie, które od 2015 roku stanowi przestrzeń prezentacji spektakli opartych na technice tańca współczesnego, połączonych z warsztatami dla tancerzy. Organizatorzy zapraszają do przesyłania zgłoszeń.

 

O festiwalu:

Festwial  Sfera Ruchu_Toruń jest imprezą odbywająca się w ramach Sfery Ruchu – sieci festiwali tańca obejmującej trzy ośrodki: Toruń, Słupsk i Nową Sól/Zieloną Górę. Celem inicjatywy jest prezentacja spektakli oraz integracja środowiska związanego z szeroko pojmowanym polskim teatrem tańca. Pomysłodawcami i dyrektorami festiwali są: Joanna Miś-Fudali, Gabriela Keller-Janus oraz Marek Zadłużny.

 

Informacje dla osób prezentujących spektakle:

Osobom prezentującym spektakle organizatorzy zapewniają:
- bezpłatny nocleg

- bezpłatny udział w popołudniowym bloku warsztatów (Gaga z Natalią Iwaniec + taniec współczesny z Marion Sparber i Alanem Fuentes y Guerrą)
- zniżkę na warsztaty partneringu – Shared Levitation z Marion Sparber i Alanem Fuentes y Guerrą (cena ze zniżką – 50 zł; regularna cena: 250 zł)

 

Zgłoszenia:

Nabór zgłoszeń trwa do 27 maja 2019 roku. Czas prezentacji nie może przekroczyć 30 minut.

 

Zgłoszenia można dokonać przez wypełnienie formularza oraz przesłanie podpisanego regulaminu (skan) na adres: sferaruchu@gmail.com 

 

Informacja o zakwalifikowaniu pracy na festiwal zostanie przesłana drogą mailową najpóźniej do 2 czerwca 2019 roku.

 

Więcej informacji na stronie festwialu: http://mdktorun.pl/sfera-ruchu-torun/ i na FB.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia