ENG
A A A
 grudzień 2019 
fot. materiały organizatora

Słupsk: „Witkacy pod strzechy” – konkurs interpretacji dzieł S.I. Witkiewicza

22 lipca 2019

Konkurs

Wszystkich artystów inspirujących się twórczością Witkacego Teatr Rondo zaprasza do udziału w 22. Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza. O nagrody (finansowe) mogą ubiegać twórcy wszystkich rodzajów sztuki – w tym teatru i tańca.

 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia przygotowaną przez organizatorów:

 

Chcę być zdrowy chłop morowy!
Chcę głowę trzymać do góry!

  

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić wszystkich artystów inspirujących się twórczością Witkacego do wzięcia udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu, jakim jest 22. Międzynarodowy Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza Witkacy pod strzechy! Unikatowość naszego Festiwalu kryje się w tym, że daje on możliwość skonfrontowania twórczości teatralnej, plastycznej, fotograficznej, awangardowej, muzycznej, klasycznej, filmowej, tanecznej czy jakiejkolwiek innej – warunek jest jeden: musi ona nawiązywać do dzieł, filozofii bądź życia Witkacego. Jesteśmy otwarci na każdą formę wyrazu artystycznego, dzięki czemu Witkacy pod strzechy umożliwia zetknięcie się artystów reprezentujących różne nurty i środowiska twórcze.

 

W tym roku Witkacy pod strzechy odbędzie się w dniach 19-21 września 2019 roku w Teatrze Rondo w Słupsku. Ekscentryczne Jury według własnego uznania przyzna nagrody finansowe!

Artystów rozdartych między zamiarem a spełnieniem, zachęcamy do podjęcia decyzji nieprzekraczalnie do dnia 12 sierpnia 2019 roku.

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się pod linkiem: http://www.witkacy.art.pl/do-pobrania.

Zachęcamy również do śledzenia profilu Witkacy pod strzechy na Facebooku, gdzie znajdują się najnowsze informacje i ciekawostki dotyczące Konkursu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres rondo@sok.slupsk.pl bądź na nr telefonu 600 075 536.

 

Do zobaczenia!

Michał Studziński

Komisarz 22. Edycji

 

Więcej informacji: www.witkacy.art.pl

Organizatorzy festiwalu: Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej – Teatr Rondo, Słupski Ośrodek Kultury 

Współorganizacja i wsparcie: Instytut Witkacego, pismo „Witkacy! czyste dusze w niemytej formie”

 

Dofinansowano ze środków Województwa Pomorskiego i Miasta Słupska.

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia