ENG
A A A
 luty 2020 
fot. niekreatywny.pl (https://facebook.com/Dred.Foto/, https://www.instagram.com/niekreatywny.pl/). Materiał przesłany przez autorkę pracy.

Uniwersytet Śląski w Katowicach: Badania do pracy magisterskiej dotyczące tancerzy i osób tańczących

8 listopada 2019

Edukacja

Na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach powstaje praca magisterska (pod kierunkiem dr hab. Katarzyny Ślebarskiej z Instytutu Psychologii) na temat roli tańca w życiu młodych ludzi i jego związku z rozwojem kompetencji społecznych (tytuł pracy: Rola tańca we wspieraniu kompetencji społecznych u adolescentów (nastolatków) i młodych dorosłych). Zagadnienia, jakie podejmuje autorka pracy, Weronika Dercz, dotyczą m.in. związku tańca z radzeniem sobie ze stresem, z poczuciem własnej skuteczności (osiąganiem celów i sukcesem, bądź porażką). W swojej pracy spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: czy staż tańca, styl, rodzaj treningów tanecznych, wiek mają związek z poziomem danych kompetencji?  

  

W tym celu magistrantka prowadzi aktualnie badania wśród osób w wieku 18-35 lat związanych z tańcem – z różnym stażem tanecznym, o różnym poziomie profesjonalizmu (czy też samokształcenia), w różnych stylach. Badania są anonimowe, a wypełnienie poniższej ankiety, przygotowanej w celach badawczych, nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

 

Link do badania: tutaj 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia