ENG
A A A
 listopad 2019 
fot. materiały organizatora

Poznań/Alternatywna Akademia Tańca 2019: Maria Stokłosa „Choreografia improwizacji” – coaching

18 listopada 2019 - 22 listopada 2019 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

Szkolenia

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w listopadowej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019 − coachingu Choreografia improwizacji, który poprowadzi Maria Stokłosa. 

 

Praca nad warsztatem choreografki/improwizatorki to dla mnie dyscyplina wykonywania pojedynczych zadań i utrzymywania uwagi w jednym miejscu, a jednocześnie utopijna (!) praktyka działania bez cenzury. To rewolucyjny postulat ciągłego wystawiania na próbę siebie oraz wspólnoty twórców i odbiorców sztuki, wartości, gustów i poglądów – Maria Stokłosa 

 

Termin zgłoszeń: 10 listopada 2019 roku, godz. 23.59

Koszt: 300 zł

fot. materiały organizatora

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Thierry Verger – warsztaty Modal Underground

18 listopada 2019 - 22 listopada 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, w godz. 9.00-13.00

Warsztaty

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na warsztaty Modal Underground, które poprowadzi Thierry Verger. Modal Underground to technika stworzona przez Thierry’ego – mająca zastosowanie w partneringu – inspirowana różnymi tradycjami kulturowymi i stylami tańca. Daje ona partnerom wyjątkowe bogactwo rozwiązań i sposobów interakcji. Warsztaty przeznaczone są dla osób praktykujących regularnie taniec współczesny, klasyczny lub improwizację kontaktową i zakończą się pokazem otwartym dla publiczności.

 

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: tutaj

Pracownia Teatru Tańca_adepts „NationalAnthem”, Pracownia Teatru Tańca „Happiness|Happiless”

Zielona Góra: Pracownia Teatru Tańca_adepts „NationalAnthem”, Pracownia Teatru Tańca „Happiness|Happiless”

21 listopada 2019 | godz. 18:00 | Zielona Góra: Lubuski Teatr, aleja Niepodległości 3/5

Pokaz spektaklu

W Lubuskim Teatrze zaprezentuje się Pracownia Teatru Tańca działająca w strukturach Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze pod kierunkiem artystycznym Marka Zadłużnego. W ramach prezentacji premierowych pokazane zostaną dwa spektakle: NationalAnthem – w wykonaniu Pracowni Teatru Tańca_adepts w choreografii Marka Zadłużnego i Radosława Bajona oraz Happiness|Happiless w wykonaniu zespołu repertuarowego Pracowni Teatru Tańca działającego pod kierunkiem artystycznym Marka Zadłużnego.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia