ENG
A A A
 marzec 2019 

Gdańsk: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba

10 marca 2018 | godz. 11:00 | Opera Bałtycka | Gdańsk

Inne

Opera Bałtycka zaprasza w niedzielne przedpołudnie na otwarte próby zespołu baletu. W pierwszej części odbędzie się typowa lekcja tańca klasycznego. Po przerwie na kawę i poczęstunek rozpocznie się druga część wydarzenia – otwarta próba do malowniczego spektaklu baletowego, Dziadka do orzechów w choreografii Françoisa Mauduita. (podczas styczniowego spotkania B jak Balet). W lutym i marcu publiczność zostanie zaproszona na próbę do spektaklu Dziadek do orzechów. Widzowie będą mogli doświadczyć na żywo codzienności tancerzy – dostrajania ciała do spektakli i przekraczania własnych granic.

 

Balet to nie technika, ale droga ekspresji, która jest bliżej wnętrza człowieka niż cokolwiek.

George Borodin

 

Brunch and ballet – trailer

 

Bilet w cenie 30 złotych do kupienia w kasie opery i na www.operabaltycka.pl.

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia