ENG
A A A
 luty 2019 
Warszawa: Bruno Caverna „Play-Fight Workshop” – warsztat

Warszawa: Bruno Caverna „Play-Fight Workshop” – warsztat

24 lutego 2018 - 25 lutego 2018 | godz. 11:00 | Warszawa: Warsaw Dance Department, PKiN, plac Defilad 1

Warsztaty

Warsaw Dance Department i Formless Arts zapraszają na warsztat Play-Fight, który poprowadzi Bruno Caverna. Po zajęciach w sobotę odbędzie się dwugodzinny jam. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim, możliwe tłumaczenie na język polski.

 

Koszt: 320 – 370 zł (75 – 85 euro).

 

Zgłoszenia (pl/eng): playfight.poland@gmail.com.

 

Zasady rezygnacji:
do 21 stycznia – cała zaliczka zostanie zwrócona.
do 11 lutego – połowa zaliczki zostanie zwrócona.
po 11 lutego – zaliczka nie będzie zwracana.

 

Harmonogram

sobota: 11.00-18.00: zajęcia (w trakcie godzinna przerwa na lunch), 18:30-20:30: jam
niedziela: 10.00-17.00 (w trakcie godzinna przerwa na lunch)

 

Jest to inspirująca praktyka ruchowa, oscylująca pomiedzy jakościami form tanecznych i wybranymi zasadami sztuk walki. Eksploracja wychodzi dalece poza ramy czysto fizyczne. Wspólna praktyka wprowadza w przestrzeń głębokiego odkrywania samego siebie, poznawania niezliczonych form ekspresji oraz interakcji z drugą osobą. Głównym zagadnieniem jest pytanie, jak ochronić własną integralność oraz wewnętrzny spokój podczas „stresogennych” sytuacji, jakimi są nieplanowane interakcje i konfrontacja z drugą osobą. Ucieleśnienie zasad kontaktu i interakcji jest kluczowym elementem, aby dać się ponieść radości ruchu.


Bruno Caverna
Pochodzący z Rio de Janeiro artysta już od 8 roku życia praktykował rozmaite formy pracy z ciałem, takie jak capoeira, improwizacja kontaktowa, taniec współczesny, akrobatykę, Tai-chi, qi-gong and rosyjską sztukę walki – Systema. W 1994 roku Bruno rozpoczął dzielić się swoją pasją i życiowym doświadczeniem z różnymi ludźmi, w ponad 30 krajach. Bruno jest autorem Formless Arts, przestrzeni w której rozwijają się praktyki Play-Fight oraz Liquid Body. Obecnie stacjonuje w Rosji, gdzie korzysta z możliwości nauki lokalnych sztuk walki od renomowanych rosyjskich nauczycieli.

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia