ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Warszawa/Nowy Teatr: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Ruchome ślady” – warsztaty dla dzieci i rodziców

Warszawa/Nowy Teatr: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Ruchome ślady” – warsztaty dla dzieci i rodziców

7 kwietnia 2018 - 8 kwietnia 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Warsztaty

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat i rodziców. Zajęcia Ruchome ślady poprowadzi Aleksandra Bożek-Muszyńska. Liczba uczestników: 24 osoby (12 par rodzic/opiekun-dziecko).

 

Rezerwacje: bow@nowyteatr.org, 22 379 33 33.

 

Warsztaty plastyczno-ruchowe dla dzieci i ich opiekunów to propozycja dla wszystkich, niezależnie od doświadczenia. W trakcie warsztatów uruchomimy zarówno ciało, jak i wyobraźnię. Będziemy wspólnie tworzyć obrazy ruchem i poruszać się dzięki obrazom. Pobudzimy wyobraźnię i uruchomimy indywidualną ekspresję. Prosimy o zabranie wygodnego, niekrępującego ruchów stroju. W przestrzeni warsztatowej poruszamy się bez butów.

 

Prowadząca o warsztacie:

Ruch, który zostawia ścieżkę na papierze.

Ścieżka, która prowokuje do ruchu.

Jaki ślad w przestrzeni może pozostawić ruch?

Co znaczy tańczyć uchwycony wcześniej ślad?

 

Aleksandra Bożek-Muszyńska – tancerka, choreografka, performerka, instruktorka tańca współczesnego, trenerka biznesu, filolożka, uczestniczka wielu warsztatów i coachingów ruchowych, stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015, 2016 i 2017, uczestniczka intensywnego kursu w School For New Dance Development w Amsterdamie. Od kilku lat prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i improwizacji, gimnastykę dla seniorów oraz tworzy autorskie choreografie i jest aktywna na p olskiej scenie tańca i performansu. W 2017 roku wraz z Hanną Bylką-Kanecką stworzyła spektakl interaktywny dla rodziców z dziećmi w wieku 1,5-3 lat DOoKOŁA.

 

Więcej: nowyteatr.org

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia