ENG
A A A
 styczeń 2019 
Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

9 lutego 2018 | godz. 18:00 | Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, w godz. 18.00-20.00.

Zajęcia

OCZOPLĄS to kolejna odsłona poszukiwań ruchowych w przestrzeni Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Hasło wywoławcze „oczopląs” jest pretekstem do poszukiwania przyjemności ze swobodnego tańca i odkrywania własnego języka ruchowego oraz okazją do podjęcia praktyki zajmującej się wzrokiem i obserwacją. Od rozgrzewki uczestnicy zajęć przejdą do zadań z improwizacji w ruchu oraz szeroko pojętego tańca, aż do rozciągania ciała i kończącego zajęcia relaksu. Skupią  się na poznawaniu jakości ruchu, budowaniu relacji z grupą, otaczającą nas przestrzenią i pracami. Spotkania będą miały charakter eksperymentalny, a ich ostateczny kształt zależeć będzie od energii, pomysłów i otwartości grupy.

 

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych w każdym wieku i z różnym doświadczeniem ruchowym. Jedyne wymagania to otwartość, ciekawość i zaangażowanie. Na spotkania należy przyjść w wygodnym stroju.

 

Prowadzenie: Magda Wolnicka

 

Zajęcia pilotażowe odbędą się w przestrzeni wystawy malarstwa Lecha Biernackiego).

 

 

Zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) należy przesyłać na adres e-mail: info@galeriaopole.pl, wpisując w temacie wiadomości „OCZOPLĄS”.


Koszt zajęć: 15 zł (trzy spotkania, płatne przed pierwszymi zajęciami)

 

http://www.galeriaopole.pl/

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia