ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa: „Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384” – chor. Marta Ziółek

4 lutego 2018 | godz. 14:00 | Warszawa: Galeria Ethos, Plac Trzech Krzyży 10/14

Pokaz spektaklu

Pawilon Altered Carbon jest zlokalizowaną w centrum Warszawy instalacją promującą nowy serial serwisu Netflix. Przez najbliższe kilka dni każdy będzie mógł zajrzeć do środka i poznać technologię powłok, dzięki którym – w uniwersum wykreowanym przez pisarza Richarda K. Morgana – ludzkość pokonała śmierć. W Galerii Ethos zostanie pokazany performans Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384 w choreografii Marty Ziółek z udziałem takich tancerzy, jak: Joanna Mane Manecka, Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas.

 

W świecie Altered Carbon ludzie mogą nie umierać. Ich świadomość umieszczona jest we wszczepionych w rdzeń kręgowy stosach korowych. W przypadku śmierci ciała, umysł można przenieść do kolejnego, sztucznie wyhodowanego i nazywanego powłoką.

 

Wieki temu ludzkość odkryła sposób, by przenieść świadomość do nowego ciała, czyniąc śmierć ledwie niedogodnością. Od tego czasu oferujemy szeroką gamę ludzkich powłok najwyższej jakości dla najbardziej wymagającej klienteli.
Psychasec
Żyj wiecznie w ciele, którego pragniesz.


Choreografia: Marta Ziółek
Współpraca: Joanna Mane Manecka
& Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas.
Kostiumy: DOOM 3k

 

Więcej

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia