ENG
A A A
 styczeń 2019 
Fot. Idocontent / Bartosz Zalewski

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Backup”

13 lutego 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22 (budynek Uniwersus – wejście od ulicy Sułkowickiej).

Pokaz spektaklu

Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania zaprasza na pokaz spektaklu Teatru Tańca Zawirowania zatytułowanego Backup.

 

Backup opowiada historię dwóch kobiet i mężczyzny, przedstawiając próbę sporządzenia alternatywnej wersji życiorysu. Konieczne w tej sytuacji staje się przyjrzenie się przeszłości, określenie aktualnych emocji i sprecyzowanie marzeń. Przede wszystkim jednak trzeba sporządzić Backup, do którego będzie można się odwołać, jeśli coś pójdzie nie tak. Czy można stworzyć zabezpieczającą wersje życia, która by podlegała wiecznym modyfikacjom I poprawkom, czy lepiej poddać się strumieniowi wydarzeń, wiedząc, że nic dwa razy się nie zdarza?

 

Trójka wykonawców imponuje energią i emocjonalnym tańcem, z którego wbrew tytułowi nie da się sporządzić wersji zapasowej, backupu. Nad przedstawieniem artyści zespołu pracowali podczas rezydencji w City Contemporary Dance Centre w Hongkongu. 

Obsada: Elwira Piorun, Alisa Makarenko, Artur Grabarczyk
Choreografia: Grupowa

Muzyka: Adrian Piasecki

 

Bilety na 13 lutego 2018:

Bilety: 20 zł, 50% zniżki dla uczniów Akademii Tańca Zawirowania, dostępne w Akademii Tańca Zawirowania oraz ONLINE: 

https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/backup,6098?eventId=96120

https://www.interticket.pl/program/backup-EA381F7CCF23479298BBE4E6AB32E43F

 

Rezerwacje: kasia.zawirowania@gmail.com

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia