ENG
A A A
 marzec 2019 
Warszawa: Jennifer Backhaus – warsztaty

Warszawa: Jennifer Backhaus – warsztaty

9 kwietnia 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Ośrodek Tańca, Teatru i Edukacji Zawirowania, ul. Belwederska 20/22

Warsztaty

Fundacja Scena Współczesna zaprasza na wiosenną zapowiedź XIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Pokazowi spektakli zespołu Backhausdance towarzyszyć będą warsztaty (1,5 h), które poprowadzi Jennifer Backhaus.

 

Koszt: 30 zł.

 

Zapisy: ttzawirowania@gmail.com.

 

Jennifer Backhaus – założycielka i dyrektorka artystyczna Backhausdance, uhonorowana przez Chapman University nagrodą Distinguished Alumni 2017 oraz Alumni of the Year (2007) za artystyczne osiągnięcia z Backhausdance. Prace Jennifer zostały wyprodukowane przez Los Angeles Ballet, McCallum Theatre, Segerstrom Center for the Arts oraz TDC w Bay Area, pośród wielu innych. Wiele prac Jennifer zostało nagrodzonych, a jej dzieło Disintegration zostało zaprezentowane w Kennedy Center w Waszyngtonie, DC. Obecnie Jennifer jest nauczycielką tańca na Uniwersytecie Chapman. Jest także pedagogiem w Segerstrom Center for the Arts Education Programs. Posiada tytuł BFA w dziedzinie komunikacji i tańca na Chapman University oraz tytuł magistra z dziedziny choreografii na Uniwersytecie Hollins.

 

Pokaz spektakli Backhausdance – wiosenna zapowiedź XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia