ENG
A A A
 styczeń 2019 

Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Dariusz Lewandowski – warsztaty

17 maja 2018 - 18 maja 2018 | godz. 11:00 | Sopot: Teatr na Plaży, al. Mamuszki 2

Warsztaty

W ramach cyklu Mistrzowskie warsztaty tańca Teatr na Plaży i Sopocki Teatr Tańca zapraszają na warsztaty z Dariuszem Lewandowskim z techniki tańca współczesnego dla tancerzy profesjonalnych i zaawansowanych amatorów.

 

Koszt: 120 zł – dwa dni / 60 zł – jeden dzień
Dla stałych uczestników Mistrzowskich Warsztatów Tańca zniżka 100 zł – dwa dni / 50 zł – jeden dzień  (o zniżce decyduje zarząd Dance [SIC!] Association).

Zapisy na: sopot.dance.theatre@gmail.com

 

O prowadzącym:
Dariusz Lewandowski – reżyser, choreograf, aktor i tancerz; szef grupy artystycznej Kompania Primavera; autor tekstów piosenek, scenariuszy filmowych i teatralnych; pedagog w dziedzinie teatru muzycznego, ruchu scenicznego oraz tańca współczesnego.
Tańczył w takich spektaklach jak m.in: Metro, Grease, Miss Saigon, OPENtaniec.

Kompania Primavera to grupa artystyczna powołana do życia przez Dariusza Lewandowskiegow 2004 roku, w ramach której tworzone są liczne inicjatywy sceniczne w postaci spektakli teatralnych, etiud, koncertów, widowisk, festiwali oraz warsztatów artystycznych. Do realizacji zadań Kompanii zapraszani są różnoracy artyści, od tancerzy współczesnych począwszy, przez performerów, freelancerów, aktorów, muzyków, kompozytorów, wokalistów, a także kostiumologów, scenografów oraz realizatorów technicznych. Z Kompanią Primavera zrealizował m.in. Madryt 03, Poczekalnia, Short Story. Szerokiej widowni znany jest jako Darek, mąż Czesi, w telenoweli Klan. 

 

 

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia