ENG
A A A
 marzec 2019 
Na zdjęciu Bonnie Buckner

Kraków: Bonnie Buckner - warsztaty

31 maja 2018 - 3 czerwca 2018 | godz. 10:00 | Kraków: Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28 (I piętro)

Warsztaty

JCC w Krakowie zaprasza na czterodniowe warsztaty rozwojowe z zakresu śnienia, pracy z wyobraźnią i intuicją prowadzone przez Bonnie Buckner. Poprzez serię krótkich ćwiczeń z wyobraźnią, śnieniem/marzeniami oraz interaktywne gry, uczestnicy nauczą się nawiązywać relacje ze swoją In-Tuicją i odkryją, jak z niej korzystać. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

 

zapisy i pytania: ewa.hubar@gmail.com
koszt warsztatu:
750 zł

godziny: 10.00-16.00 (w tym 1h przerwy)

 

O warsztatach

 

Czy wiesz kim jesteś? Co to znaczy myśleć o/dla siebie i co się dzieje, gdy to robisz?

Wewnątrz każdego z nas jest Prawdziwe Ja z Prawdziwym, Czystym Głosem. Nazywane In-Tuicją (Prze-Czuciem), lub Śnieniem, które często jest spychane na bok, lub po prostu nie usłyszane, za wszystkimi konkurującymi głosami rodziny i przyjaciół, społeczeństwa, mediów, oczekiwań i innymi tego rodzaju hałasami. Kiedy nie jesteśmy w kontakcie z naszą intuicją, często mamy trudności z podejmowaniem decyzji, relacjami z innymi i odnajdowaniem naszej ścieżki życiowej. Kiedy jesteśmy w kontakcie z nią, mamy możliwość udania się do miejsc, o których sami nie wiedzieliśmy.

Ten eksperymentalny warsztat uczy, jak ponownie połączyć się z In-Tuicją - tym wewnętrznym nauczycielem, który jest stale gotowy, by poprowadzić nas przez wyzwania i pokonać przeszkody w drodze do naszego rozwoju. Będziemy robić serię krótkich ćwiczeń z wyobraźnią, śnieniem/marzeniami oraz interaktywne gry, które pozwolą ci nawiązać relacje z twoją In-Tuicją i odkryć, jak z niej korzystać.

Bonnie Buckner (USA/FR) jest autorką książki: „Dream Your Self into Being”. Uczy śnienia i pracy z obrazami/wyobraźnią, które stanowią narzędzia do osobistego rozwoju i pobudzania kreatywności. Pracuje indywidulnie i grupowo, głównie z przedstawicielami twórczych zawodów, artystami, aktywistami zmian społecznych oraz organizacjami skupionymi na zmianie społecznej i kulturowej na całym świecie. Była wykładowczyni w dziedzinie Psychologii Mediów i Przemiany Społecznej na Fielding Graduate University; jej praca naukowa koncentruje się na badaniu i wykorzystywaniu obrazów jako narzędzi poznawczych do zmiany zachowań oraz jako sposobów budowania społeczności, społeczeństwa i kultury. Podstawą jej metod pracy są ponad 15-letnie studia nad kabalistycznym podejściem do marzeń i wyobrażeń.

 

Dzień przed warsztatem, 30 maja o godz. 19.00, organizatorzy zapraszają na wykład Bonnie Buckner w JCC w Krakowie.


O wykładzie Dream Yourself into Being

Wewnątrz nas wszystkich jest Wielki Sen - Sen o Jaźni/Sobie. Spoglądając w siebie, aby odkryć ten sen i wnieść go do naszego świadomego doświadczania, sprawiamy, że wprowadzamy naszą jaźń do życia i rozwijamy swój największy potencjał. Dr Bonnie Buckner, autorka książki „Dream Your Self into Being”, opowie o swojej książce, która uczy nas procesu patrzenia do wewnątrz siebie oraz pracowania z naszymi nocnymi snami jako środkiem do wewnętrznego, duchowego rozwoju i znalezienia naszej ścieżki w życiu. Jej twórczość opiera się na kabalistycznej tradycji z XIII wieku i czerpie z historii Wielkich Marzycieli w żydowskiej Torze. Dr Buckner ma doktorat z zakresu psychologii, a jej praca naukowa koncentruje się na poznawczej, behawioralnej i afektywnej mocy obrazów; wygłaszała wykłady na temat żydowskiej filozofii snu, psychologii poznawczej i wyobraźni, transmedialnej narracji i zmianach społecznych.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia