ENG
A A A
 marzec 2019 

Warszawa/Letni przegląd Teatru Ochoty 2018: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji”

6 lipca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Mikołaja Reja 9

Pokaz spektaklu

W ramach Letniego przeglądu Teatru Ochoty odbędzie się spektakl Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji w choreografii Aleksandry Bożek-Muszyńskiej.  Punktem wyjścia do pracy nad tym tanecznym spektaklem była próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: na co przyjdzie jeszcze czas? Inspiracją dla poszukiwań stała się estetyka kampu.

 

koncepcja, choreografia i wykonanie: Aleksandra Bożek-Muszyńska
muzyka: na żywo Marcin Bożek, collage
reżyseria świateł: Aleksandr Prowaliński
kostium: Aleksandra Bożek-Muszyńska i Anna Czyżykiewicz

koncepcja kuratorska: Edyta Kozak, Anikó Rácz
kierownik produkcji: Krzysztof Kwiatkowski

spektakl powstał w ramach projektu Exchange: Change Time and Dance

 

 

Cena: 30/20 zł

 

 

***

 

Letni Przegląd Teatru Ochoty 2018 rozpocznie się 29 czerwca i zakończy 14 lipca. Tegoroczna edycja wakacyjnego cyklu spektakli i wydarzeń około teatralnych na Ochocie rozegra się pod hasłem relacji i przyjaźni.

 

Program Przeglądu tworzą spektakle, koncerty i projekty pracowników i współpracowników Teatru. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć m.in.  Wycieka ze mnie samo złoto z eksperymentalną choreografią Renaty Piotrowskiej – Auffret (współpracowniczki tutejszego Ogniska Teatralnego), koncert zespołu The Freuders (z teatralnym akustykiem na gitarze basowej) czy nagrodzony na tegorocznym OFF Kontrapunkcie Spis kobiet Alicji Brudło (na co dzień zajmującej się promocją teatru). Nie zabraknie również autorskich projektów w wykonaniu artystów znanych z poprzednich spektakli Teatru Ochoty. Na Przeglądzie zagrają aktorzy Zatoki Suma, Oskar Malinowski (spektakl taneczny #DBRMPP) i Helena Ganjalyan  (spektakl taneczny Melt), Aleksandra Bożek-Muszyńska ze spektaklu Księżycowo (spektakl taneczny Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji) czy Tomasz Krzemiński z 33 powieści, które każdy powinien znać (koncert  Piosenki nie tylko o miłości).

  

 

Kalendarium

 

29 czerwca godz.19.00  Wycieka ze mnie samo złoto

30 czerwca godz.11.00 Głośne czytanie/ na rowerze

30 czerwca godz.19.00 T.C.M MUSIC koncert

1 lipca godz. 20.00  #DBRMPP

6 lipca godz. 19.00 Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji

7 lipca godz. 19.00 Melt

8 lipca godz. 20.00 Piosenki nie tylko o miłości koncert

13 lipca godz. 20.00 ,,The Freuders” koncert

14 lipca godz. 19.00 Spis kobiet

14 lipca godz. 20.30 Tarapaty koncert

 

Szczegóły: www.teatrochoty.pl

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia