ENG
A A A
 marzec 2019 
Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Spotkanie #1 – Karolina Kraczkowska „I sneak into my subliminal space”

Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Spotkanie #1 – Karolina Kraczkowska „I sneak into my subliminal space”

12 lipca 2018 | godz. 18:00 | Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1.

Pokaz spektaklu

W ramach projektu Centrum w Procesie Centrum w Ruchu zaprasza na pokaz pracy Karoliny Kraczkowskiej I sneak into my subliminal space. Będzie pierwsza prezentacja work-in-progress w ramach tegorocznej odsłony projektu.

 

Opis:

Łowca androidów to dystopijna wizja przyszłości, podszyta filozoficznymi zagadnieniami na temat rzeczywistości i zależności. W świecie zaawansowanej technologii, kto i co może być uznane za istotę ludzką? Replikanci stają się dla ludzi punktem odniesienia. W jaki sposób człowiek konstruuje poczucie tożsamości? Czy może on polegać na percepcji? Skąd może mieć pewność, kim naprawdę jest? Co, jeśli to on okaże się największym złudzeniem? Spektakl bada zależność pomiędzy tym, co organiczne i nieorganiczne, umysłem i ciałem, początkiem, trwaniem, wygaśnięciem, wyborem – efektem głębokiego i autentycznego pragnienia a wyuczonym, zaprogramowanym schematem. Czy istnieje jedna koncepcja ludzkości czy też bycie istotą ludzką to ciągła praca w procesie?

 

Choreografia i wykonanie: Karolina Kraczkowska

 

***

 

W 2018 roku  w ramach cyklu Centrum w Procesie zaplanowane są pokazy pracy Magdaleny Ptasznik, Marii Stokłosy, Izy Szostak i Izabeli Chlewińskiej.

 

Dojazd:
Stacja kolejki S1 i autobusu 521, PKP Międzylesie lub 525 (przystanek Pożaryskiego)

Wstęp wolny.

 

Logo Centrum w Ruchu (miniaturka)

Partnerzy:
Wawerskie Centrum Kultury

Logo Wawerskie Centrum Kultury (miniaturka)

 

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia