ENG
A A A
 lipiec 2019 
Fot. materiały organizatorów

Warszawa/Centrum w Ruchu – „Celebracja”

6 lipca 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

Akcja performatywna

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się zbiorowa akcja performatywna z udziałem artystów związanych z Centrum w Ruchu w Warszawie. Izabela Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Aleksandra Osowicz, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska- Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak i Karol Tymiński wraz z Zachętą Narodową Galerią Sztuki z radością zapraszają na rytuał ciała.

 

Uroczystość odbędzie się 6 lipca 2018 o godzinie 18.00 na placu Małachowskiego i potrwa do północy.

 

Artyści:
„Zgromadźmy się na placu, w jak największym gronie. Ten plac jest miejscem relaksu, wspólnego tańca, odkrywania ruchu. Bądźmy tam razem, aktywnie uczestnicząc w całej ceremonii, wybranych aktywnościach lub nie podejmując działań, obserwując z dystansu.”

 

Organizatorzy zapraszają do współuczestnictwa i współtworzenia tymczasowej społeczności. 

 

Program „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia