ENG
A A A
 marzec 2019 
Fot. materiały organizatorów

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Renata Piotrowska-Auffret „Bez tytułu”

8 lipca 2018 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3

Pokaz warsztatowy

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się pokaz praktyk performatywnych z udziałem uczestników warsztatu i publiczności. Proponowane przez artystkę Renatę Piotrowska-Auffret działania dotyczą miejsca biblioteki Zachęty oraz książek jako potencjalnych materiałów choreograficznych i performatywnych.

Pokazy stanowić będą wynik pracy warsztatowej z grupą uczestników w przestrzeni biblioteki Zachęty.

 

Biblioteka Zachęty to ostoja ciszy, kopalnia wiedzy teoretycznej i porządek. Czy jest możliwe zaburzenie tego porządku i podążanie za przypadkiem, wyobraźnią, doświadczeniem? Czy możliwa jest sytuacja, której bohaterami są nie tylko ludzkie ciała, ale książki i samo miejsce?

 

Pokazy praktyk performatywnych są otwarte dla wszystkich (liczba osób na pokazie jest ograniczona – maksymalnie 7 osób).

 

Obowiązują zapisyzacheta.art.pl/pl/kalendarz/renata-piotrowska-bez-tytulu

 

 

Renata Piotrowska-Auffret – choreografka i performerka; w swoich pracach wykorzystuje narzędzia tańca eksperymentalnego, sztuk performatywnych, dramaturgii i teatru. Piotrowska zestawia choreografię z myśleniem konceptualnym. Jednym z jej zainteresowań artystycznych jest relacja między tekstem i ruchem, słowem i ciałem oraz ciałem i obiektem.

 

Pokazy odbędą się o godzinie 20.00, 21.00 i 22.00. 

 

Program „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy.

 

Zakochaj się w Warszawie - logo finansowanie (miniaturka)

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia