ENG
A A A
 lipiec 2019 
Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty GaGa people

Warszawa/Nowy Taniec z Izraela: Warsztaty GaGa people

31 sierpnia 2018 - 2 września 2018 | Warszawa: Warsaw Dance Department Studio, Pałac Kultury, plac Defilad 1, wejście od ul. Emilii Plater.

Warsztaty

W ramach programu towarzyszącego przeglądu Nowy taniec z Izraela (kurator: Tadeusz Woleński) Nowy Teatr w Warszawie i Warsaw Dance Department zapraszają na zwarsztaty GaGa people. Zajęcia dostępne dla wszystkich powyżej 16. roku życia, bez względu na doświadczenia i umiejętności ruchowe i taneczne. Zajęcia trwają godzinę i są prowadzone przez tancerzy współpracujących blisko z Ohadem Naharinem. Prowadzący starają się wpływać na wyobraźnię uczestników warsztatów, inspirować ich do własnych interpretacji zadawanych tematów. Warsztaty GaGa people pomagają połączyć się z własnym ciałem i wyobraźnią, rozwijają świadomość własnego ciała, jego elastyczność i wytrzymałość, a przede wszystkim są doświadczeniem czystej przyjemności ruchu w przyjaznej atmosferze.

 

Bilety: 60 zł za pojedyncze zajęcia / 240 zł za cały cykl.

Rejestracja: warsztatywdd@gmail.com

 

O przeglądzie:

http://www.nowyteatr.org/pl/event/Izrael_taniec

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia