ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Fot. Anna Skolimowska

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Krzysztof Skolimowski, Anna Skolimowska, Paweł Grala, Barbara Południak „Len” – lekcja edukacyjna i spektakl dla dzieci

1 września 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Foyer, Teatr Studio, Plac Defilad 1

Pokaz spektaklu

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Krzysztof Skolimowski, Anna Skolimowska, Paweł Grala i Barbara Południak zapraszają na Len – lekcję edukacyjną oras zpektakl dla dzieci w wieku 4-12 lat i opiekunów. Baśń Len Hansa Christiana Andersena to opowieść o dojrzewaniu, pokonywaniu własnych lęków i trudności życiowych, o odwadze w stawianiu czoła przeciwnościom i akceptowaniu rzeczy takimi, jakimi są. To bajka o nas samych, o naszym życiu, o radości i pogodzie ducha, wypływającej z wiary, że wszystko ma sens i cel. Bajka wykonana przez tancerzy jest poprzedzona lekcją dla dzieci i opiekunów, podczas której będą mogli dowiedzieć się na przykładach czym jest improwizacja i jak tancerze improwizują oraz wymyślić dla nich najróżniejsze zadania.

 

„…Pieśń nigdy się nie kończy, wiem o tym dobrze i dlatego jestem najszczęśliwszy…”

 

Reżyseria i choreografia: Krzysztof Skolimowski
Wykonanie: Paweł Grala, Barbara Południak, Anna Skolimowska, Krzysztof Skolimowski

Produkcja: Ananda AiK Skolimowscy

Czas trwania: 60 min.

Data premiery: 2010

Producent: Ananda AiK Skolimowscy

 

***

 

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

 

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

 

Kuratorki: Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

 

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

 

Studio Teatr Galeria (miniaturka) IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków:

 

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia