ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/V: Dawid Lorenc „Taniec współczesny” – warsztaty

2 września 2018 | godz. 15:30 | Warszawa: Modelatornia, Teatr Studio, Plac Defilad 1

Warsztaty

W ramach V odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Dawid Lorenc poprowadzi warsztaty tańca współczesnego dla tancerzy na poziomie zaawansowanym.

 

Czas trwania: 120 minut

Koszt: 20 zł

 

Dawid Lorenc zaprasza na warsztaty  z techniki tańca współczesnego oparte na ćwiczeniach i układach ruchowych, mających na celu poprzez różnorodność intencji, form i jakości, poszerzać świadomość ciała w tańcu. Znaczna część informacji podczas lekcji dotyczyć będzie wydajności, bezpieczeństwa oraz obserwacji własnego ciała w tańcu.

 

***

 

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

 

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

 

Kuratorki: Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek

 

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

 

Studio Teatr Galeria (miniaturka) IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków:

 

MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia