ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Teatr Tańca Caro „The Room” – chor. Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

21 września 2018 | godz. 19:30 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Teatru Tańca Caro The Room w choreografii Elizy Kindziuk i Sebastiana Piotrowicza, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. To spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny. Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez różne techniki tańca współczesnego.

 

Czym jest dom? Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy? Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat? Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? …może nasze własne ciało? Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

 

Trailerhttps://www.youtube.com/watch?v=euKq3klOKNY

 

Choreografia: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

Obsada: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz, Izabela Orzełowska, Ilona Gumowska, Łukasz Czapski
Realizacja świateł: Marcin Kostyra

Realizacja dźwięku: Tomasz Salach

Fotografia: Joanna Gieranin

Oprawa graficzna: Marek Błaszczyk

Czas trwania: 50 min.

Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce

 

Bilety: 12-20 zł

 

Więcej informacjihttp://rozbieg.pl

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia