ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Aleksandra Borys „Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię”

22 września 2018 | godz. 16:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

 Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Aleksandry Borys Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. Solo eksperymentuje z ideą ciała ludzkiego jako przedłużenia otaczającego go środowiska.

 

Opis spektaklu:

 

W rzeczywistości multikryzysu - ekologicznego, ekonomicznego, społecznościowego i politycznego - szukając celowości sztuki tańca w dzisiejszym świecie, praca oferuje spotkanie skupione na choreografii zgłębiającej autentyczność, cielesność/ fizyczność, akceptację, potrzebę dbałości oraz otwartości fizycznej. Ten eksperyment choreograficzny bazuje na idei ruchu jako materializacji spotkania materii z antymaterią, widza z performerem.

 

Idea i wykonanie: Aleksandra Borys

Zrealizowane dzięki wsparciu: LABverde Art Immertion Program in the Amazon, Fundacja Burdag/

Studio Burdag, Art Stations Foundation by Grazyna Kulczyk

 

Więcej o artystcewww.aleksborys.com

 

Bilety: 12-20 zł

 

Więcej informacjihttp://rozbieg.pl

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia