ENG
A A A
 październik 2019 

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/VII: Pink Mama Theatre „The Boy and Death”

12 listopada 2018 | godz. 19:45 | Warszawa: Malarnia, Teatr Studio, plac Defilad 1

Pokaz spektaklu

W ramach VII odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Pink Mama Theatre pokaże spektakl The Boy  and Death. Naiwny i bardzo młody człowiek (Valentin Markus Oppermann) odwiedza ciemną stronę internetu pod pseudonimem „Zielonooki” i wkrótce zostaje uwięziony w szponach tego manipulacyjnego wirtualnego świata. W swojej desperacji młodzieniec dołącza do pokoju rozmów dla samobójców, samotnych osób pozbawionych nadziei. To tutaj spotyka ,,Śmierć" (Sławek Bendrat). Obaj rozwijają niebezpieczną relację na ekranie komputera i poza nim. Postać o nicku ,,Śmierć” zaprasza zagubioną duszę do ostatniego tańca. Pink Mama Theatre przedstawia pas de deux o ekstremalnej cielesności i sile emocjonalnej. Twórcy zagłębiają się w dramatyczny i złożony psychologiczny portret pokolenia, które gubi się w wirtualnej rzeczywistości.

 

Trailer

 

Choreografia: Sławek Bendrat,

dramaturgia: Dominik Krawiecki,

wykonawcy: Sławek Bendrat, Valentin Markus Oppermann,

zdjęcia: Patrycja Płanik, producent: Angelika Rohrer.
Premiera: 24 lutego 2018, Beta stage Festival Bern,

czas trwania: 50 min.


Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

 

***

 

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni w miesiącu Teatr Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia, pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

 

BILETY na wszystkie spektakle: 20 zł 

 

Bilety do nabycia w kasie Studio teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej Studio teatrgaleria: www.teatrstudio.pl

 

Kuratorzy: Anna Królica, Adam Kamiński

 

Organizatorzy:

Studio teatrgaleria,

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

 

 

 Studio Teatr Galeria (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

 

Dofinansowano ze środków

 

 MKiDN dofinansowanie (miniaturka) M.st. Warszawa logo 2 w 1 (miniaturka)

 

 

 

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia