ENG
A A A
 maj 2019 
na zdj. Karo Glazer

Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztaty wokalne z Karo Glazer

1 grudnia 2018 | godz. 10:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Warsztaty

Teatr ROZBARK zaprasza tancerzy od 14. roku życia na warsztaty wokalne z Karo Glazer. W programie między innymi: rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji, budowa instrumentu wokalisty, rejestr głosowy, piersiowy, mix, odnalezienie balansu wokalnego.

 

Karo Glazer jest jedną z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat i profesjonalną trenerką wokalną. Na co dzień rezyduje w Wielkiej Brytanii, gdzie współpracuje z takimi artystami jak Mike Stern, Lars Danielsson czy John Taylor. Jest wokalistką, kompozytorką i producentką w jednej osobie. W ostatnich sezonach wystąpiła ze swoim zespołem w niemal wszystkich krajach Europy, Azji i USA.

 

Karo Glazer jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych wokalistek jazzowych jakie słyszałem od lat. Jej sposób prowadzenia melodii i interpretacja tekstu są unikalne, a to jak zapętla głos jest absolutnie niewiarygodne! Gdy usłyszałem ją po raz pierwszy, wiedziałem, że jest kimś wyjątkowym. To wielka przyjemność słuchać jak kreuje nowe rytmy i przestrzenie wokalne wokół głównej linii melodycznej i tekstu… a przy tym jest świetną kompozytorką.

Lars Danielsson

 

Karo jest absolutnie fantastyczną wokalistką. Uwielbiam z nią pracować.

Mike Stern

 

Obdarzona 4-oktawowym głosem Karo Glazer konsekwentnie tworzy swój własny, unikalny muzyczny język. Jako profesjonalna trenerka wokalna od zawsze zagłębiała się w tajniki perfekcyjnej emisji głosu, co przyczyniło się bezpośrednio do stworzenia autorskiej formuły WAKE UP YOUR VOICE, którą z powodzeniem realizuje przy współpracy z prestiżową AKG Voice Academy w USA i Europie.

 

Jej uczniów można liczyć w tysiącach. Są wśród nich zarówno nowicjusze sztuki wokalnej, jak i profesjonalni śpiewacy, biznesmani czy managerowie.

 

W programie warsztatów między innymi:

 

- rozluźnienie jako klucz do naturalnej emisji

- budowa instrumentu wokalisty  

- rejestr głosowy, piersiowy, mix

- odnalezienie balansu wokalnego

- głos mówiony jako podstawa do dobrego śpiewania

- nauka świadomego słuchania ludzkiego głosu

- higiena pracy głosem

- ćwiczenia rozluźniające ciało i aparat wokalny  

- zagadnienie oddechu

- praca nad samogłoskami

- zabawy z samogłoskami i lustrem

- wyzwolenie głosu poprzez odpowiednie ćwiczenia wokalne

- ćwiczenia emisyjne dla różnych głosów

 

https://vimeo.com/113798923

 

Informacja o zapisach

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia