ENG
A A A
 maj 2019 
materiały organizatora

Warszawa/Nowy Teatr: Agnieszka Kryst „Roztańczeni” – warsztaty ruchowe dla dzieci

9 grudnia 2018 | godz. 10:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Warsztaty

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami na warsztaty ruchowe Roztańczeni, które poprowadzi Agnieszka Kryst.

 

O warsztatach: Wspólne spędzanie wolnego czasu w ruchu. Uczenie się partnerowania w nim, swobody poruszania się, w pojedynkę, w duecie lub w grupie. Uczenie się od siebie nowych, niezwykłych kroków, z których powstanie wyjątkowa choreografia. Mali i duzi wspólnie w jednej przestrzeni tworzą i doświadczają świat pełen zabawy i tańca.

 

Od prowadzącej:

Razem zaczniemy od pobudzenia naszych ciał. Będziemy je rozciągać, wyciągać, przeciągać. Roztańczymy je następnie w rytm muzyki. Może też być poza rytmem. Na tych zajęciach wszystko jest dozwolone. Będziemy tworzyć i uczyć się nawzajem najbardziej niepowtarzalnych kroków tanecznych. Stworzymy wspólnie nową technikę tańca lub po prostu spontanicznie poruszymy i roztańczymy całą przestrzeń. W trakcie warsztatu nie tylko aktywnie rozkręcimy nasze ciała ale również pobudzimy naszą wyobraźnię, kreatywność i pomysłowość. Wspólne wejście i doświadczanie tańca oraz ruchu umożliwi odkrycie nowych niezwykłych relacji. Dlatego warsztaty przeznaczone są dla nie tylko dzieci ale równie dla ich rodziców.

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia