ENG
A A A
 maj 2019 
Bytom/Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego: Dzień Otwarty Wydziału Teatru Tańca

Bytom/Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego: Dzień Otwarty Wydziału Teatru Tańca

3 marca 2019 | godz. 10:00 | Bytom: Wydział Teatru Tańca AST w Krakowie, ul. Piłsudskiego 24a

Dni otwarte

Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, w trakcie którego goście będą mogli zobaczyć wybór najciekawszych prac i projektów studenckich, pokazy egzaminów i scen zrealizowanych na Wydziale. Odbędzie się także otwarta lekcja z Dziekanem Wydziału, Januszem Skubaczkowskim oraz pokaz filmu Bezdech w reżyserii Michała Pańszczyka. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, nie ma potrzeby rezerwacji miejsc.

 

Harmonogram Dnia Otwartego:

 

I. Projekty studenckie
godz. 10.00-12.00

Danse Macabre: Tryptyk

Twórca: Katarzyna Borza

Występują: Patryk Balicki, Małgorzata Kowalczyk, Olga Bury, Zuzanna Predygier, Katarzyna Borza
Miejsce: Rozpoczęcie przed windą na 1 piętrze, korytarz, sala 108
czas trwania: 12 min.

Bo należy nam się maj

Twórca: Karolina Januszek
Występują: Karolina Januszek, Sebastian Wylot
Miejsce: sala 307
czas trwania: 6 min.

Największa demokracja świata

Twórca: Paulina Sajda
Występują: Sara Bocheńska, Paulina Sajda
Miejsce: sala 020
czas trwania: 7 min.

Don’t Get Lost 

Twórca: Monika Kołodziejska
Występują: Monika Jarosińska, Anna Turczyńska, Olga Bury, Wojciech Kałuża
Miejsce: sala 307
czas trwania: 8 min.

Wewnętrzny świat

Twórca: Karolina Winarska
Występuje: Judyta Pakulska
Miejsce: sala 206
czas trwania: 8 minut

2. <znak językowy lub pisemny>

Twórca: Ewelina Cieśla
Występują: Rafał Gajek, Ewelina Cieśla
Miejsce: sala 307
czas trwania: 8 minut

Stamina

Twórca: Monika Jarosińska
Występują: Agnieszka Tańska, Magdalena Malik, Martyna Dyląg, Wojciech Kałuża, Sebastian Wylot
Pomoc techniczna: Anna Turczyńska
Miejsce: sala 206
czas trwania: 15 min.

We read you

Twórca: Olga Bury
Występue: Olga Bury

Miejsce: sala 307
czas trwania: 4 min.

Próby uchwycenia radości

Twórca: Judyta Pakulska
Występują: Benedykt Król, Rafał Gajek
Miejsce: sala 305
czas trwania: 8 min.

Don Lis – fragment, rozdział Trip to hell

Twórca: Radosław Lis
Występuje: Radosław Lis
Dramaturgia: Andrzej Michalski
Miejsce: sala 307
czas trwania: 26 min.

II. Projekt zewnętrzny
godz. 12.15

 

ONE – spektakl pokazywany w ramach Festiwalu Sztuki Wysokiej w Bytomiu

Wykonawcy: Magdalena Malik, Angelika Karal, Karolina Januszek, Sebastian Wylot (III rok), Amelia Lewandowska (gościnnie)
Opieka artystyczna: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska,
Miejsce: sala 305
czas trwania: 17 min.

III. Pokaz semestralny
godz. 12.45

 

Fragment scen ze spektaklu III roku Pamięć wody
Opieka: Monika Jakowczuk
Miejsce: sala 108
czas trwania: 70 min.

IV. Spotkanie z samorządem studenckim

godz. 14.15

 

Miejsce: sala 105
czas trwania: 30 min.

V. Lekcja otwarta
godz. 15.00


Polska technika tańca współczesnego

Miejsce: sala 307
czas trwania: 45 min.

Dodatkowo: Pokaz zajęć III roku z polskiej techniki tańca współczesnego, grupa Janusza Skubaczkowskiego,
Miejsce: sala 307
czas trwania: 6 min.

VI. Projekcja filmowa
godz. 16.15


Prezentacja filmu Bezdech

Reżyseria: Michał Pańszczyk
Miejsce: sala 206
czas trwania: 60 min.

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia