ENG
A A A
 październik 2019 
fot. materiały organizatora

Warszawa: Andrzej Woźniak „Odczyniając/Undoing” – warsztat improwizacji kontaktowej oraz improwizacji solowej

6 kwietnia 2019 | godz. 14:00 | Warszawa: Zimba Warszawa, Skaryszewska 15, w godz. 14.00-20.00

Warsztaty

W pierwszy kwietniowy weekend Andrzej Woźniak zaprasza na dwudniowy warsztat improwizacji kontaktowej oraz improwizacji solowej, zatytułowany Odczyniając/Undoing. Podczas zajęć zaproponuje uczestnikom m.in. łagodną pracę z dotykiem, elementy ruchu autentycznego, a także akrobatyki. Do udziału w warsztacie zaproszeni są wszyscy chętni, bez względu na poziom zaawansowania.   

 

Andrzej Woźniak o warsztacie:

 

Poruszając się między poziomami percepcji własnego ruchu, działając, obserwując własne ciało, któremu pozwalam działać, odpoczywając, dotykając lub dając się dotykać, mam szansę na bardzo satysfakcjonujący taniec, nieważne jak długi i gdzie się odbywa.

Interesuje mnie, używając terminologii BMC®, przemieszczanie się między systemem komórkowym, odpowiedzialnym za reset, i nerwowym, którego funkcją jest między innymi działanie. Tym też chciałbym zająć się w trakcie warsztatu. Pojawią się na nim łagodna praca z dotykiem, elementy ruchu autentycznego i kawałki ekscytującej akrobatyki. A także garść kości, organy, wzorce ruchowe i struktury do improwizacji grupowej.

 

An agitated and anxious mind will not enable full rest and recovery, so that stress perpetuates stress, instead of creative activity flowing naturally out of quite rest (...) When we can dance between our "being" and "doing" selves and create a balance of harmonious interaction between the two, however, then each becomes a support for the other. / Linda Hartley – Wisdom of the body moving


Termin: 6−7 kwietnia

6 kwietnia (sobota): godz. 14.00-20.00
7 kwietnia (niedziela): godz. 11.00-17.00

Miejsce: Zimba Warszawa, Skaryszewska 15 
Cena: 220 zł 
Pytania i zgłoszenia: ej.posluchaj@gmail.com

Więcej informacji na: Facebooku

 

 

Andrzej Woźniak o sobie:

 

Tańczę kontakt improwizację od 10 lat, dostrzegając w tej formie ruchu bogactwo i potencjał. Interesują mnie praktyki somatyczne oraz improwizacja solowa. Piszę kiepskie wiersze, często nie wiem.   

 

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia