ENG
A A A
 październik 2019 
fot. materiały organizatora

Warszawa/Świetlica Nowego Teatru: Katarzyna Sitarz, Izabela Chlewińska – warsztaty „Wibrujące ciało”

12 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa/Świetlica Nowego Teatru, ul. Madalińskiego 10/16

Warsztaty

Świetlica Nowego Teatru oraz Nowy Teatr zapraszają 12 kwietnia na warsztaty Wibrujące ciało. Zajęcia adresowane są do wszystkich, którzy chcą nawiązać kontakt ze swoim ciałem i głosem, a poprowadzą je Katarzyna Sitarz i Izabela Chlewińska.

 

O warsztatach:

 

Doświadczamy świata poprzez zmysły. To one dostarczają nam informacji na temat naszego otoczenia oraz ciała, rzeczywistości zewnętrznej i wewnętrznej. Będziemy mruczeć, burczeć, ziewać i przeciągać się leniwe, tak aby ciało mogło poczuć swój własny ciężar i puścić niepotrzebne napięcia. Wprowadzimy ciało w przyjemną pulsację. Pobudzimy wibracje naszych strun głosowych. Pozwolimy ciału brzmieć i poruszać się na swój własny, unikatowy sposób. 

 

Dla kogo?

Dla osób, które pragną nawiązać kontakt z ciałem i głosem, a także pozwolić sobie na doświadczanie zmysłowe w czułości i przyjemności.

 

Termin warsztatów: piątek, 12 kwietnia, godz. 19.00-20.30

Bilety: 30 zł

 

Więcej na: Facebooku

ludzie tańca

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia