ENG
A A A
 październik 2019 

Siedlce: Teatr Tańca Caro „The Room” – chor. Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

13 kwietnia 2019 | godz. 19:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki, im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa. I. Świrskiego 31

Pokaz spektaklu

Teatr Tańca Caro w Siedlcach zaprasza Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego zaprasza na pokaz spektaklu The Room w choreografii Elizy Kindziuk i Sebastiana Piotrowicza.

Opis spektaklu:


Czym jest dom?
Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy?
Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat?
Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? …może nasze własne ciało?
Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

 

W spektaklu The Room pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny.  Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez rożne techniki tańca współczesnego.

 


Choreografia: Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Obsada: Izabela Orzełowska, Ilona Gumowska, Łukasz Czapski, Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Realizacja świateł:
Marcin Kostyra
Fotografia: Joanna Gieranin
Nagrania promocyjne:
Kamil Białobrzewski

 

Spektakl zrealizowany został ze Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Siedlce

Wstęp wolny


Więcej:
http://www.ckis.siedlce.pl/repertuar/spektakle/2891-the-room.html
https://www.facebook.com/events/2172653406382143

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia