ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa/35. Scena Tańca Studio: Weronika Pelczyńska – rozgrzewka przed spektaklami „Famme, Flow, Frame” Katarzyny Szugajew i „Dance, pilgrim, dance” Kasi Wolińskiej

18 maja 2019 | godz. 18:30 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1, Foyer

Akcja performatywna

W ramach 35. Sceny Tańca Studio Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na rozgrzewkę przed spektaklami Famme, Flow, Frame Katarzyny Szugajew i Dance, Pilgrim, Dance Kasi Wolińskiej, którą poprowadzi Weronika Pelczyńska.

 

Rozgrzewka proponuje odbiór tańca i choreografii za pośrednictwem całego ciała oraz przez pryzmat indywidualnego doświadczenia. Ma na celu przekierowanie uwagi widzek i widzów na ich cielesność i cielesne doświadczanie ruchu, przestrzeni, atmosfery. Rozgrzewka to próba stworzenia w ciele dyspozycji, które przygotują widzki i widzów do odbioru spektaklu.

 

***

 

Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce lub zagranicą. Cyklicznie, przez kilka dni w miesiącu STUDIO teatrgaleria będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdą się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego.

 

Projekt Scena Tańca Studio realizowany jest od września 2015 roku przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biura Kultury m.st. Warszawy.

 

BILETY: 20 zł

Bilety do nabycia w kasie STUDIO teatrgaleria oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.teatrstudio.pl

 

Organizatorzy:

STUDIO teatrgaleria

Instytut Muzyki i Tańca

www.teatrstudio.pl

www.imit.org.pl

 

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Miasta Stołecznego Warszawy

 

 

 Studio Teatr Galeria (miniaturka)  IMIT (miniaturka)

 

 MKiDN dofinansowanie (miniaturka) Syrenka 2019 STS (miniaturka)

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia