ENG
A A A
 grudzień 2019 
ROZBARK in Motion

Bytom/ROZBARK in Motion 2019: Stefano Silvino „She War Saw”

28 czerwca 2019 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Pokaz spektaklu

Teatr ROZBARK, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK in Motion, zaprasza na spektakl She War Saw w choreografii Stefano Silvino. 

 

O spektaklu:

 

To drugi autorski projekt taneczny Stefano Silvino. Celem obu projektów jest praca z młodymi tancerzami, wywodzącymi się z różnych środowisk tanecznych (taniec współczesny, jazzowy, hip-hop).

 

Inspiracją do powstania spektaklu She War Saw było miasto Warszawa, w którym od 4 lat mieszka, tworzy i pracuje Stefano. Przedstawienie jest dokumentem osobistej wizji kilku punktów na mapie miasta, które zwróciły uwagę artysty. Pierwszą i najważniejszą inspiracją jest Pałac Kultury, serce stolicy, które wśród autochtonów niestety cieszy się złą opinią. Z czego to wynika? Czy wiąże się z trudną historią, przez którą kraj przeszedł?

 

Kolejną fascynacją jest kontrast między starą zabudową, a współczesnymi dokonaniami architektów. Twórcy idą dalej, pytają jaki wpływ na starą społeczność, mieszkańców ma błyskawiczny rozwój miasta? Dokąd zmierzamy?

 

Choreografia: Stefano Silvino,

Tańczą: Stefano Silvino, Agata Urbaniak, Aleksandra Sawko, Diana Landa, Kalina Borek, Karolina Kowalczyk, Katarzyna Zakrzewska, Nina Bebowiak, Wiktoria Sobocinska

czas trwania: 50 min

 

Bilety w cenie: 20 zł ulgowy, 30 zł normalny

 

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):

- 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne/ponadpodstawowe), zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.

- 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
- 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.

 

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia