ENG
A A A
 grudzień 2019 

Bytom/ROZBARK in Motion 2019: „Kręcipupa” – koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek

30 czerwca 2019 | godz. 11:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Pokaz spektaklu

Teatr ROZBARK, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK in Motion, zaprasza na spektakl Kręcipupa w reżyserii Tomasza Maśląkowskiego i choreografii Maćko Prusaka. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-5 lat wraz z opiekunami.

 

O spektaklu:

 

Uspokój się! Usiądź choć na chwilę! Przestań się kręcić!

Nie mogę! Nie chcę!

 

Muzyczno-ruchowy spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat i ich rodziców. Opowieść o niepowstrzymanej potrzebie ruchu i niemożności powstrzymania się od kręcenia.

Kręcipupa przenosi widza w świat abstrakcji plastycznej, wykorzystując przedmioty codziennego użytku. Domowa przestrzeń, w której rozgrywa się akcja przedstawienia, nabiera nowych znaczeń, otwierając widza na nieoczekiwane skojarzenia i rozbudzając jego wyobraźnię.

 

Uwaga! Udział w spektaklu grozi napadami wesołości. Może wystąpić problem z powstrzymaniem się od tańca. Poważni rodzice wchodzą na własną odpowiedzialność.

 

Spektakl zrealizowany ze środków finansowych Miasta Wrocław.

 

Bilety w cenie: 10 zł ulgowy, 15 zł normalny.

 

Karnety na spektakle (zakup możliwy tylko w kasie Teatru ROZBARK):

- 130 zł karnet na wszystkie spektakle, dla uczniów bytomskich szkół (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne/ponadpodstawowe), zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.

- 180 zł ulgowy karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżek (bilety ulgowe przysługują emerytom, rencistom, uczniom i studentom).
- 270 zł karnet na wszystkie spektakle, zakup możliwy tylko w kasie Teatru.

ludzie tańca

 

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia