ENG
A A A
 luty 2019 
Fot. Kuba Dąbrowski.

Co z tym tańcem? Przed PPT 2012: Harakiri Farmers - Sisters

15 grudnia 2011 | godz. 20:00 | Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań, Studio Słodownia 3

Prezentacja w ramach cyklu

 

Wyobraź sobie, że budzisz się w obcym miejscu. Wszystko, co znałaś, nie istnieje. Nie ma już konwencji, jedynie możliwości. Kogo widzisz? Obcych? Towarzyszki? Siostry?

 

In 2011 roku potężne trzęsienie ziemi zniszczyło dużą część japońskiego wybrzeża zostawiając za sobą jedynie gruzy i promieniowanie. Media szeroko relacjonowały historię samurajów z Fukuszimy, którzy byli jedynymi ludźmi pozostałymi na terenie elektrowni atomowej. Co by się stało, gdyby tymi ludźmi były kobiety? Kim byłyby? Co by robiły? Czy byłyby w stanie zbudować nowy świat na gruzach starego?

 

Sisters to projekt łączący taniec i wideo. Opowiada historię zniszczenia i komunikacji, współzawodnictwa i współpracy, straty i nadziei spotykających się w jednym punkcie.

 

choreografia i taniec Kirstine Ilum, Dominika Knapik, Sanja Maier-Hasagić
pomysł i reżyseria Wojtek Klimczyk
muzyka David Chazam
światło Saša Fistrić
wideo Kuba Dąbrowski
kostiumy Monika Kucel

ludzie tańca

instytucje

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia