ENG
A A A
 czerwiec 2019 
Warszawa: Warsaw Dance Department „# I M SPACE”  – cykl spotkań

Warszawa: Warsaw Dance Department „# I M SPACE” – cykl spotkań

8 stycznia 2016 | godz. 21:30 | Warszawa: Sala Warsaw Dance Department w PKiN, Pl. Defilad 1.

Inne

Warsaw Dance Department zaprasza na spotkanie, składające się z otwartego performansu, który płynnie przerodzi się w jam otwarty dla wszystkich. Udział wezmą: Iwona Olszowska, Irad Mazliah, Paweł Szamburski, Patryk Zakrocki, Dominik Mokrzewski, uczestnicy warsztatów z Iwoną Olszowską (Katarzyna Pawlak, Katarzyna Stefanowicz, Patrycja Bączek i inni). Można wziąć ze sobą instrumenty.

 

Jak dotrzeć?
Pałac Kultury i Nauki od strony ul. Emilii Plater: brama po lewej stronie Sali Kongresowej, gdy stoimy przodem do Pałacu Kultury. Przy budce ochrony po lewej stronie są wąskie drzwi z logo Warsaw Dance Department. Studio jest na drugim piętrze.

Wstęp: 5zł


Kontakt:
502 539 493 Maja Katarzyna Molska
884 902 571 Irad Mazliah
warsaw.dance.department@gmail.com

 

 

Warsaw Dance Department (miniaturka)

ludzie tańca

 

instytucje

 

bibliografia

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia