ENG
A A A
 wrzesień 2020 
aktualności - archiwum | 1

Przewodnik taniec: Spotkanie z Sylwią Hanff – „Nowe butoh”

21 września 2020

W ramach Przewodnika taniec Fundacja Performa, we współpracy ze Stowarzyszeniem „JEST Człowiek”, od godz. 18.00 zaprasza do obejrzenia premierowej rozmowy online z Sylwią Hanff, dyrektorką Butohpolis. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Butoh, performerką i pionierką polskiego butoh. W rozmowie z Anną Królicą i Adamem Kamińskim opowiada o polskim butoh, a także przedstawia słuchaczom swoją swój festiwal. Rozmowa jest tłumaczona na język migowy.

 

Rozmowa będzie dostępna pod linkiem:

https://www.fundacjaperforma.com/rozmowy-z-artystami/nowe-butoh

Choreofonie

Zakończenie projektu „Choreofonie”. Dostępny jest szósty, dwujęzyczny odcinek

21 września 2020

Dostępny jest szósty odcinek „Choreofonii” Alicji Czyczel, którym autorka kończy projekt realizowany w ramach programu „Kultura w sieci”. Odcinek jest dwujęzyczny – można słuchać po polsku i po angielsku. Wszystkie odcinki dostępne są na mixcloud.com, najnowszy pod adresem: https://www.mixcloud.com/choreofonie/choreofonie-odcinek-sz%C3%B3sty/

 

Projekt realizowany ze wsparciem medialnym naszego portalu.

Łódź: W weekend premiera projektu „Odyseja” Tomasza Ciesielskiego

18 września 2020

W ten weekend trzy razy będzie można zobaczyć najnowszy projekt Tomasza Ciesielskiego Odyseja. W sobotę 19 września o godz. 17.45 zostanie pokazany jako część  programu Międzynarodowego Sympozjum Laboratory of Dance/Dance as a Vantage point, jako jedyne tegoroczne wydarzenie realizowane na żywo. W niedzielę o godz. 11.30 i 17.45 w ramach projektu Przestrzenie Sztuki. Po zakończeniu pokazu o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z Tomaszem Ciesielskim w formie spaceru. Choreograf opowie o założeniach swojego projektu i odpowie na pytania. 

 

Wszystkie pokazy odbędą się na dworcu kolejowym Łódź Fabryczna, we wschodniej części.  Rejestracja widzów do 18 września na adres: odyseja@tomekciesielski.pl.  

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia