ENG
A A A
 listopad 2020 
aktualności - archiwum | 19

IMiT: Zmiany w projektach realizowanych w „Scenie dla tańca” i „Wspieraniu aktywności międzynarodowej”

13 października 2020

Do 10 listopada Instytut Muzyki i Tańca przedłużył możliwość wprowadzania zmian w projektach realizowanych w ramach programów Scena dla tańca i Wspieranie aktywności międzynarodowej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia opublikowanego na stronie Instytutu:

 

dla programu Scena dla tańca
https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/2888

 

dla programu Wspieranie aktywności międzynarodowej
https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/2898

PolandDances

IMiT: Rozpoczął się drugi nabór do PolandDances

12 października 2020

W imieniu Instytutu Muzyki i Tańca informujemy, że uruchomiony został drugi nabór do projektu PolandDances. Nabór potrwa od 12 października do 6 listopada 2020 roku. 

 

PolandDances to narzędzie impresariatu polskiego tańca za granicą. Chcemy wspólnie tworzyć przestrzeń umożliwiającą realizację projektów międzynarodowych. By wziąć udział w projekcie i włączyć się w promocję polskiego tańca za granicą, wystarczy wypełnić formularz na stronie polanddances.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje na temat projektu.

Grand re Union

W sobotę październikowa edycja Grand re Union

12 października 2020

W sobotę 17 października o godz. 14.00 warsztatem na żywo Sci Fi Anatomy, który poprowadzi Lea Kieffer, rozpocznie się październikowa edycja projektu Grand re Union. Warsztat skupi się na tworzeniu dialogu między materią ciała a oceanem naszych myśli i wyobraźni. Poprzez ruch, dźwięki i słowa uczestnicy pracować będą z nieformalną epickością, kunsztem ciała i magią. Od 18.00 Peter Pleyer z Agnes Benoit zaproszą do czytelni The Reading Room, gdzie przedstawią i przeczytają fragmenty z książek, które są dla nich znaczące, tych z przeszłości i teraźniejszości – na przyszłość oraz zaproszą słuchaczy do podzielenia się swoimi ulubionymi fragmentami z książek lub czasopism.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia